Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Helal olsun çocuklar

Helal olsun çocuklar

Zeliha Ömer Genç Kızılay Anaokulu öğrencileri büyük bir başarıya imza attılar. Türkiye genelinde düzenlenen 16. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’na katılan öğrenciler Torbalı’ya derece getirdiler.

Neşeli Bulutlar Sınıfının Başarısı

Zeliha Ömer Genç Kızılay Anaokulu Öğretmeni Sevcan Şengül Neşeli Bulutlar ismini verdiği sınıfında resim alanında kabiliyeti olan öğrencilerini Türkiye genelinde düzenlenen Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’na hazırladı. Bu yıl 16.’sı düzenlenen yarışmanın konusu “En Mutlu Günüm”dü.

Cafer Tosun Hediyeler Verdi

Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Zeliha Ömer Genç Kızılay Anaokulu Neşeli Bulutlar sınıfından yarışmaya katılan Fatma Kartal, Elif Begüm Erul, Mertcan Abancı ve Davut Demirgüç isimli öğrenciler ve özverili çalışmalarıyla dikkat çeken öğretmenleri Sevcan Şengül’ü makamında ağırladı. Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Tosun, elde edilen başarıdan ötürü öğretmen Sevcan Şengül ve okul müdürü Tarkan Arslan’ı tebrik etti.

Fatma Kartal Türkiye 3.sü Oldu

Zeliha Ömer Genç Kızılay Anaokulu Neşeli Bulutlar sınıfı öğrencisi 6 yaşındaki Fatma Kartal ”En Mutlu Günüm” konulu 16. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nda büyük bir başarı elde ederek Türkiye 3.’sü oldu. Minik Fatma’nın bu başarısı okulunda bayram sevinci yaşattı. Torbalı’nın sesini tüm Türkiye’ye duyuran Fatma’ya tebrikler yağdı. Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun’dan da bir hediye alan minik Fatma’nın sevinci görülmeye değerdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ