Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Lokum tadında öykülerle başarıya doymuyorlar

Lokum tadında öykülerle başarıya doymuyorlar

Kuruculuğunu Berfin Akçokrak Anaokulu Müdür Yardımcısı Ayşegül Keskin ve Antalya Kepez Gülsüm Ahmet Şimşek Anaokulu okul öncesi öğretmeni Sevinç Öztürk’ün yaptığı Lokum Tadında Öyküler isimli e-Twinning projesi ulusal alanda başarılar elde ediyor

Türkiye’nin ilk ve tek “okul öncesi çocuk edebiyat yayını” olan Lokum Tadında Öyküler dergisi e-dergi olarak yayınlanıyor ve 0-8 yaş grubu öğrencilere hitap ediyor. Mart ayında 3üncü sayısı çıkan dergi tüm Türkiye’de okunmaya başladı. Bu güne kadar 50 bin kişi tarafından okunan Lokum Tadında Öyküler projesine Türkiye’den 85 okul proje ortağı olarak katılıyor. Yurt dışında yaşayan Türk çocukların da takip ettikleri derginin yurt dışı ortağı ise Makedonya.

PROFESYONEL EKİP TARAFINDAN HAZIRLANIYOR

2020 yılı Eylül ayında başlayan Lokum Tadında Öyküler e-Twinning projesi kapsamında şu ana kadar 3 e-dergi yayınlandı. Derginin Genel Yayın Koordinatörlüğünü Eğitimci Yazar Erdoğan Ergin yapıyor. Grafik tasarımı ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Üyesi Duygu Kocabaş Atılgan tarafından yapılıyor. Editörlüğünü Ceren Eker’in yaptığı dergi profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor ve  e-dergi şeklinde internet üzerinden okunabiliyor. Misafir yazar ve çizerler her ay ürünleriyle dergiye katkıda bulunabiliyor. Dergiye www.lokumdergi.com instagram sayfasından ulaşmak mümkün .

CAFER TOSUN’DAN TEBRİK

Önceki gün Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun’u ziyaret eden Ayşegül Keskin hazırladıkları dergiyi takdim ederek projeyle ilgili detaylı bilgiler verdi. Yapılan projenin son derece başarılı bir çalışma olduğunu ifade eden Tosun, Ayşegül Keskin’i çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ