Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

250 öğretmene seminer verdiler

250 öğretmene seminer verdiler

Torbalılı öğretmenler tarafından düzenlenen Web2 Araçları Seminerleri tüm ilçelere hitap edecek

Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Web2 Araçları Seminerlerinin ikinci oturumu yapılacak. Torbalı Anaokulu okul öncesi öğretmeni Ceylan Alkan, Şehit Kadir Altuntaş Cumhuriyet Ortaokulu anasınıfı öğretmeni Meltem Arıkan Dülek ve T.T.O. 80. Yıl Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Eda Karaman Işık tarafından 2-4 Nisan tarihlerinde verilen seminerlere Torbalı ilçesinden yaklaşık 250 öğretmen katılmıştı.

Cafer Tosun’dan Tam Destek

Önceki gün seminer veren öğretmenleri makamında ağırlayan Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun tüm dünyada popüler olan ileri teknoloji konularının Torbalı ilçesinde yaygınlaştırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özellikle uzaktan eğitim sürecinde eğitim ve öğretim alanında kullanılan ve dijital ders materyalleri hazırlama programlarını içeren Web2 araçlarını tanıtan ve seminerler organize eden öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Tosun, bu tür çalışmaların devam ettirilmesini istedi.

İnovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz

Seminerlerin ikinci oturumunun il genelinde tüm öğretmenleri kapsaması talimatını veren Tosun, destek sözü verdi. Tosun, “ilçemizde ileri teknoloji ve inovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Öğretmenlere yönelik mesleki gelişim programlarına ağırlık vereceğiz. Eğitimciler olarak modern eğitim modellerini yakından takip etmek ve çağın gerisinde kalmamak durumundayız. Dijital ders araçları, programlama ve kodlama gibi ileri konularda seminer verme kabiliyeti olan öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür innovatif çalışmaları il geneline ve ülke geneline taşımak için gerekli tüm desteği vermeğe hazırız” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ