Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Parti binası dolup taşıyor

Parti binası dolup taşıyor

Göreve geldiği günden beri Torbalı’da siyasi alışkanlıkları değiştiren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Perşembe günlerini ilçe halkının sorunlarına ayırıyor. Her Perşembe günü gerçekleştirdiği Halk Buluşması ile yüzlerce vatandaşı parti binasında ağırlayan Günaydın, vatandaşın dertlerini ve sorunlarını dinleyerek çözüme kavuşturuyor. Torbalı halkının da yakından takip ederek takdir ettiği genç ilçe başkanı, görevinde geçirdiği kısa sürede partili-partisiz tüm ilçe halkının gönlünde taht kurdu.

ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR

AK Parti Torbalı İlçe binası her Perşembe olduğu gibi dün de yüzlerce vatandaşla dolup taştı. Günaydın’ı ziyaret edenler arasında küçük yaşta çocuklar da bulunuyordu. Kendisi de üç çocuk babası olan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın minik çocuklarla kurduğu iletişim yüzleri gülümsetti.

“BİZ BİRLİKTE TORBALI’YIZ”

Günaydın, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “Halk Günü buluşmalarımız kapsamında, bugün sevgili hemşehrilerimizi İlçe Başkanlığımızda ağırladık, sorunlarını dinledik ve biz birlikte Torbalı’yız dedik. Her daim Torbalı’mızın gönlü güzel insanları ile hasbihal etmekten, onlar ile hemhal olmaktan mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ