Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

“Bankamatikçi” tartışması büyüyor!

“Bankamatikçi” tartışması büyüyor!

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve bazı meclis üyelerinin Torbel şirketinden huzur hakkı adı altında aylık 8 Bin 900 Lira aldığını kaydederek, tepki gösterdi. “Bunu siyasi bir rüşvet olarak görüyoruz” diyen Günaydın, Tekin’den kamuoyuna açıklama yapması yönünde çağrıda bulundu

Torbalı’da Belediye Başkanı Mithat Tekin ve bazı meclis üyelerinin belediye bünyesinde bulunan Torbel şirketinde yönetim kuruluna atanarak huzur hakkı adı altında aylık 8 Bin 900 Lira aldığı yönündeki iddia tartışılmaya devam ediyor. Torbalı Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Erman Çağlar’ın ardından bir tepki de Torbalı AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın’dan geldi.

TÜM UYARILARA RAĞMEN…

Uygulamanın etik olmadığının altını çizen AK Partili Günaydın, “Merhum İsmail Uygur’un vefatının ardından yapılacak seçim öncesi böyle bir şeyin yapılmasını çok doğru bulmuyoruz. Mecliste bu arkadaşlarımız tarafından dile getirildi. Belediye başkanı tarafından herhangi bir açıklama getirilmedi. Uyarılara rağmen belediye başkanı bunun üzerine yattı. Bunu siyasi bir rüşvet olarak görüyoruz. Biz buradan tekrar sesleniyoruz. Bu konuya bir açıklık getirilsin. Kamu vicdanının rahatlatılması gerekiyor” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ