Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Torbalı’nın parasını aralarında bölüşüyorlar!

Torbalı’nın parasını aralarında bölüşüyorlar!

Belediye şirketi Torbel’den aylık 8 Bin 900 Lira alan CHP’li meclis üyelerine tepkiler dinmiyor. Partili-partisiz tüm Torbalı halkının tepki gösterdiği meclis üyelerine bir tepki de Milliyetçi Hareket Partisi’nden geldi. Torbalı’da yayın yapan Özgür Torbalı Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar, meclis üyelerinin harama bulandığını söyledi. Kaçar yaptığı açıklamada, “

“ALLAH KATINDA HESABI OLACAKTIR”

“Haramdır, günahtır, yazıktır. Bu maaşlar hak edilmiş, alın teri dökülmüş kazançlar değildir. Bu paralarda tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı vardır. Bu vebalin altında ezilirler. Böyle olacağını biliyorduk. Daha önce bunları söyledik. Bizleri yanıltsınlar diye beklerdir. Ama bunların her şeyi haramdır açıklamamın ne kadar doğru ve yerinde olduğunu bir kez daha gördük. Torbalı’nın parasını kendi aralarında bölüşüyorlar. Bunun elbette Allah katında bir hesabı olacaktır” şeklinde konuştu.

“SANDIKTA DERS VERECEĞİZ”

Torbalı Belediyesi’nin hizmet konusunda çok yetersiz kaldığını kaydeden Veli Kaçar, bizler bu şehrin insanları olarak hizmet bekliyoruz. Belediyenin bir şeyler yapmasını istiyoruz. Torbalı daha yaşanabilir bir hal alsın istiyoruz. Ama bunlar belediye kaynaklarını nasıl bölüşürüz derdine düşmüşler. Torbalı halkı akıllı ve bilinçlidir. Bu yapılanları unutmayacaklardır. Ve bu zihniyete sandıkta gerekli dersi vereceklerdir. Buradan tüm Torbalı halkına ve partililerime şunu söylüyorum. 3 Hilali belediyeye diktiğimiz gün Torbalı’nın parasını sadece Torbalı halkı için harcayacağız. Belediyemizin ismi hiçbir şaibeli olayla gündeme gelmeyecek” ifadelerinde bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ