Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Özbey’de 300 kişinin tapusu verilecek

Özbey’de 300 kişinin tapusu verilecek

Özbey Mahallesi’nde yaklaşık 6 yıl önce başlayan tapu mücadelesinde sona gelindi. Yaklaşık 300 vatandaş hakettikleri tapularına kavuşuyor. Bugün İmar ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü’nden gelen yetkililer son kontrolleri gerçekleştirdi. Yakın bir zamanda tapuların teslim edilmesi beklenirken Özbey Muhtarı Şemsettin Kanza, Özbey halkının tapu mücadelesinde kendilerini yalnız bırakmayan ve büyük destekler veren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya, Torbalı eski Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e ve AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’a teşekkür etti.

6 YILLIK TAPU ZAFERİ

6 yıl önce tapularını almak için başvuru yaptıklarını belirten muhtar Kanza, “Özbey halkı kendilerine babalarından, dedelerinden miras kalan evlerinin tapularını almak için 6 yıl önce başvuru yaptı. Kanuni haklarımızı almak için verdiğimiz mücadelede AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın, dönemin Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in ve AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın büyük destekleri oldu. Kendilerine mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

SON AŞAMAYA GELİNDİ

Sürecin son aşamaya geldiğini belirten muhtar Kanza, “Özbey Mahallemizde 93 adet parselde bulunan yaklaşık 300 tapu için artık son aşamaya geldik. Bugün İmar ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü’nden gelen yetkililer son incelemeleri gerçekleştirdiler. Çok yakın bir zamanda büyük bir tören ile tapularımızı teslim alacağız” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ