Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

VEKİLİMİZ MAHMUT ATİLLA KAYA

VEKİLİMİZ MAHMUT ATİLLA KAYA

İlçemizin evladı, AK Parti İzmir Milletvekilimiz Av.Mahmut Atilla Kaya’nın İlçemizin mahallelerini ziyaretlerini ve bu ziyaretleri sırasında yaptığı çalışmalarını izlemek üzere Karakuyu Beldemizi ziyaret ettim.

Karaot, Karakızlar ve Dirmil mahallelerini (Köylerimizi) ziyaretinden sonra, Karakuyu’ya geleceğini biliyordum. Karakuyu’da pekçok eski arkadaşımla görüşme fırsatı buldum, Eski Belediye Başkanlıkları Yapmış, Sayın Ender Subakan ve Sayın Şükrü Tekin gibi iki kardeşimi, MHP Eski Karakuyu Belde Başkanımız ve Belediye başkan Adaylarımızdan Sayın Tayfun Öztürk ve Karakuyumuzun iki mahallesinin Değerli Sayın Muhtarları ile sohbet etme ve Karakuyumuzun sorunları ile ilgili görüşlerini dinleme imkanı buldum.

Sayın Vekilimiz teşrif ettiler, halkımız ve yukarıda saydığım değerli insanlar, Karakuyu beldesi ile ilgili sorunlarını Sayın Vekile illettiler ve Sayın vekilimizin her sorunu anında ilgililerine iletmesi ve bunu da canlı olarak halkı şahit etmesi beni ziyadesiyle duygulandırmıştır.

Hatta Karakızlar ve Karaot köylerinde bizzat ilgili yetkileleri halk ile karşı karşıya getirerek sorunlara çözüm bulduklarını duydum çok mutlu oldum.

AK Partili değilim, ama Cumhur İttifakı’na destek veren Büyük Birlik Partimizin bir üyesiyim. Doğrusu vekilimize ben de bir sorunumu iletmek üzere orada bulunuyordum.

İlk defa canlı olarak halkın huzurunda siyasetten uzak samimi ve sorunlara anında çözüm bulunabilen, halkın içinde bir istişareye katılıyordum. Dinlediklerim ve ilk defa duyduklarım beni fazlası ile etkiledi.

İlçemizin yetiştirdiği, kendi evladım, Vekilimiz, kendi abilerinin, amcalarının, teyzelerinin sorunlarını dinliyor ve oların sorunlarına çareler üretiyordu.

Mahmut Atilla Kaya, ilçemiz için, her ilçeye nasip olmayacak büyük bir şanstır. Parti gözetmeden, siyasi bağnazlık içinde olmadan Vekilimize sahip çıkılmasını saygı duyulmasını ve desteklemesinin doğru olacağını düşünenlerdenim. Karakuyu’da benim yakından tanıdığım ve vekilimiz gelmeden görüştüğü arkadaşların içinde bir veya iki kişi AK Parti üyesiydi. Digger birçok kişi Ak Parti üyesi bile değillerdi.

Ama Vekile saygı ve Karakuyu’nun sorunlarını ona iletmek için oraydılar. Hepsi de Beldenin sorunlarını dile getirdiler, Vekilimiz de anında sorunları ilgililere canlı olarak aktardı ve insanlarımız mutlu oldular.

Zaman zaman duygu yoğunluğu içinde gel gitlerde yaşadım.

Sayın Atilla Kaya’nın öğrencilik yıllarını bilen bir siyasetçi olarak kendisini çok sevmeme ragmen en çok da yüzüne karşı  eleştirenlerden biri olmama ragmen, kendisine dün saygıda kusur etmemek için dinlemeyi tercih ettim. İyi ki bu tercihi yapmışım ve dinlemişim.

Şahsım ve Karakuyulu vatandaşlarımız adına,

Teşekkürler! Sevgili Atilla KAYA, Sevgili Vekilimiz, Değerli Evladımız,

Teşekkürler! Genç Başkan Selman GÜNAYDIN,

Teşekkürler! Av.Özgür Erman ÇAĞLAR,

sizleri gönülden kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum…

NOT.

Ayrıca, Muhtarımız, Lütfi Aksoy’un benden yazmamı istediği bir dileğini ve şikayetinide yazmadan geçemiyeceğim.  Doğanın dengesinin bozulduğunu, doğal olarak yetişen bir çok bitkinin çok kısa zamanda neslinin tükeneceğini, tohumları dökülmeden taze haldeyken tamamen kesip biçip satan bir ekibin olduğunu söyledi. Ben buradan, Belediye ve Jandarma yetkililerine bu isteği duyuruyorum.

Bu insanlar, uyarılsın, doğa katliamı önlensin.

12 Eylül 2021

HOŞÇA KALINIZ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ