Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Karakuyu’da kanalizasyon açıkta akıyor

Karakuyu’da kanalizasyon açıkta akıyor

Sürekli sorunlarla gündeme gelen Karakuyu’da vatandaşın yüzü gülmüyor. Altyapı konusunda büyük sorunlar yaşanan Karakuyu’da vatandaşlar açıkta akan kanalizasyon nedeniyle isyan ettiler. Kanalizasyonun dereye akıtıldığını ve merkezi sisteme bağlanmadığını belirten Tayfun Öztürk, vatandaşın şikayetini dile getirdi. Karakuyu’da uzun yıllar MHP’de aktif siyaset yapan, ilçe başkanlı ve belde belediye başkan adaylığı görevlerinde bulunan Öztürk, yetkililere seslenerek Karakuyu’nun sorunlarının çözülmesini istedi.

KANALİZASYON DEREYE AKITILIYOR

Gazi Mustafa Kemal Mahallesi’nde kanalizasyonun dereye bırakıldığını belirten Öztürk, “Evlerden gelen kanalizasyon burada dereye akıtılıyor. Onca başvurumuza rağmen merkezi sisteme bağlamadılar. Yazın burada kokudan ve sinekten geçilmiyor. Vatandaş evinin kapısını penceresini açamıyor. Kışın da yağmurla beraber dere dolup taşıyor, ne kadar pislik varsa hepsi ortalığa saçılıyor” dedi.

BURASI TARIM BÖLGESİ

Karakuyu’nun önemli bir tarım merkezi olduğunu belirten Öztürk, “Kanalizasyonun akıtıldığı dere tarım bölgesinde bulunuyor. Burada başta zeytincilik olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştiriliyor. Kanalizasyonun açıkta akıtılması, bölgenin tarımına da büyük zarar veriyor. Ayrıca dere içinde yetişen yüksek otlar ve yağmurlarla taşınan hafif toprak çocuklarımız için de büyük tehlike arz ediyor. Seçim zamanı gelip oy isterken her türlü sözü veriyorlar, seçimden sonra Karakuyu’nun yüzüne bakan yok” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ