Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Mehmet Park’ın ismi burada yaşayacak


29 Aralık 2019’da bir cinayete kurban giden Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fuat Mehmet Park’ın ismi, Torbalı’daki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde bulunan polikliniklere verildi. Bugün gerçekleştirilen törene AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İlçe Kaymakamı Ercan Öter, Belediye Başkanı Mithat Tekin, Park ailesi, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, siyasi parti temsilcileri, sağlık çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.

KAYMAKAM ÖTER: “İSİM ÖNERİSİ ATİLLA KAYA’DAN GELDİ”

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Kaymakamı Ercan Öter, “Merhum Dr. Fuat Mehmet Park ile yaklaşık 5 ay çalışma imkanı buldum. Kendisi oldukça özverili, çalışkan, iyi bir hekimdi. Torbalı halkının da çok sevdiği değerli bir isimdi. Bugün burada Dr.Fuat Mehmet Park ismini burada yaşatmak için bir araya geldik. İsminin verilmesi önerisi sayın vekilimiz Mahmut Atilla Kaya’dan geldi. Bu Ağız ve Diş Hastanesi’nin ilçemize kazandırılmasında da önemli katkıları olan sayın vekilimize de buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan değerli valimize ve siz değerli konuklarımıza da teşekkür ediyorum. Dr. Mehmet Park’ın ismini hem bu hastanede, hem de kalbimizde yaşatacağız, kendisini hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

“ONU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ”

Oldukça duygusal anlar yaşadığı gözlemlenen ve konuşmakta güçlük çeken Dr. Fuat Mehmet Park’ın eşi Vildan Park ise yaptığı kısa konuşmada, “Kendisi çok bir hekim olmanın yanında iyi bir çocuklarına iyi bir baba, iyi bir eş, iyi bir evlat, iyi bir insan, iyi bir dosttu. Kendisini kaybetmenin acısını hala yaşıyoruz. Onu asla unutmayacağız, kalbimizde yaşamaya devam edecek. İsminin burada yaşatılacak olması bizleri onurlandırmıştır. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmakta güçlük çektiği gözlemlenen merhumun kardeşi Murat Park ise, “Dr.Fuat Mehmet Park 20 yıl boyunca Torbalı’ya özveri ile hizmet etti. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Kendisini hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

KAYA: “TORBALI İÇİN ÖNEMLİ HİZMETLERDE BULUNDU”

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya konuşmasında, “Böylesine anlamlı bir günde bir araya geldik. Yaklaşık iki yıl önce aramızdan ayrılan Dr. Fuat Mehmet Park’ın ismini hiçbir zaman unutmayacağız. Torbalı’da sağlık alanında verdiği hizmetler hiçbir zaman unutulmayacak. Park ailesi, Torbalı’nın gelişmesinde, kalkınmasında önemli hizmetleri olan değerli bir ailedir. Hem eski hastanemizde, hem 250 yataklı yeni hastanemizde, hem de Ağız ve Diş Hastanemizde önemli katkılar sağlamış bir ailedir. Merhum İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Fuat Mehmet Park’ı rahmetle anıyorum, kederli ailesine bir kez daha baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

VALİ KÖŞGER: “HAYATINI HEKİMLİĞE ADAMIŞ BİR İNSANDI”

Doktor Fuat Mehmet Park’ın Torbalı için önemli bir değer olduğunu belirten İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, “Hayatını hekimliğe adamış bir insandı. Böyle değerler kolay yetişmiyor. Maalesef üzücü bir şekilde kendisini kaybettik. Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan ailesine metanet diliyorum. İnşallah insanlar burada tedavi olup merhuma dua edecekler” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ