Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

KOR-KU-TA-MAZ-SI-NIZ!


Torbalı Belediyesi’nin, Ayrancılar’da bulunan bir halı sahayı yıkıp, hurdalarını da hurdacıya sattığını haber yapmıştık. Bu haberimizin ardından Torbalı Kaymakamlığı harekete geçmiş, durumu İzmir Valiliği’ne bildirmiş, Valilik de inceleme başlatmıştı. O konunun takipçisi olduğumuzun da bilinmesini istiyorum.

Tabi belediye içerisinde bir soruşturma, bir inceleme başlatamayan Belediye Başkanı Mithat Tekin ise bizi sindirmek adına hakkımızda suç duyurusunda bulunmuş. Bunu da basın bürosuna yaptırdığı haber ile kamuoyuna duyurmuş.

Buradan bir kez daha söylüyorum;

Bizleri KOR-KU-TA-MAZ-SI-NIZ!

Ne yaparsanız yapın, bizi sindirmeye gücünüz yetmeyecektir.

Doğruları söylemeye, gerçekleri yazmaya devam edeceğiz.

Torbalı’nın, Torbalı halkının hakkını savunmaya devam edeceğiz.

Torbalı Belediyesi’nin her kuruşunun sonuna kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz…

Mithat Tekin iyi bir belediye başkanı olsaydı, gazeteciye dava açmadan önce belediye bünyesinde bir inceleme yapardı. Biz elimizdeki bilgi ve belgeleri zaten kamuoyuna açıkladık. Mahkemeye çıkarsak, orada da bildiklerimizi söyler, konunun hukuki boyutta da incelemesini talep ederiz.

Bu dava bugüne kadar bana açılan ilk dava değil. Daha önce de birçok defa hakim huzuruna çıktım, sadece birinden ceza aldım, o cezayı veren hakim de 15 Temmuz’dan sonra “Fetö terör örgütü mensubu olduğu gerekçesiyle” görevinden ihraç edildi ve cezaevine girdi. O mahkemeden aldığım cezayı da “şeref madalyası” olarak ömür boyu boynumda taşıyacağım.

Belediye basın bürosu, yaptığı haberde benim için “Ceza almasına kesin gözüyle bakılıyor” ifadesi kullanmış. Mithat Tekin ile Adem Aksakallı kafa kafaya verip yargılamayı belediye basın bürosunda yapıp bitirmişlerse, gerekçeli kararımı da yazıp göndersinler bir zahmet!

Benim adalete ve hukuka olan inancım da, güvenim de tamdır. Mahkemeden çıkacak olan sonucu da, Yüce Türk Yargısı’na bırakıyorum.

Sizin basın yolu ile yaptığınız karalama ve iftira kampanyasına bırakacak pabuç yok bizde!

Sizden korkan, sizin gibi olsun,

HODRİ MEYDAN!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ