Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Emekçiler aynı sofrada buluştu

Emekçiler aynı sofrada buluştu

Son dönemlerde Torbalı’ya kazandırdığı inşaat yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Ahmet Akpınar, Alkpkent Mahallesi’nde inşaatı devam eden 60 dairelik projesinin bulunduğu alanda inşaat emekçilerini ağırladı. Başta inşaat işçileri olmak üzere, emlakçılar ve sektör temsilcilerinin katıldığı yemek, inşaat emekçilerini aynı sofrada bir araya getirdi. Birçok müteahhit maliyetleri ve ekonomik sıkıntıları öne sürüp yatırım yapmaya çekinirken, Ahmet Akpınar yatırımlarını daha da artırarak yoluna devam ediyor.

DAİRE DEĞİL, MAHALLE İNŞA EDİYOR

Torbalı’nın hemen her bölgesinde farklı yatırımları olan Torbalı’nın saygın iş insanı Ahmet Akpınar, dev projeleri ile sektörün önde gelen isimleri arasında bulunuyor. Bugüne kadar yüzlerce konut inşa eden Akpınar, uygun fiyata kaliteli yapılar sunmaya devam ediyor.

DAİRELERİ TEMELDEN SATILIYOR

Her bütçeye uygun, sağlam yapılar inşa eden Ahmet Akpınar daha proje aşamasında daire satışı yapıyor. Bugüne kadar tüm projelerini vaktinde ve eksiksiz bir şekilde teslim eden Akpınar, bu konuda Torbalı halkının güvenini kazanmış durumda.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ