Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de Bekir Özel atağı!

CHP’de Bekir Özel atağı!

CHP’de İlçe Başkanlığı yarışı hız kazandı. Kulislerde birçok isim konuşulurken gündeme gelen son isim Bekir Özel oldu. Partide uzunca bir dönem Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı yapan Bekir Özel, partide özellikle genç tabanın desteğini almış durumda. Merhum Belediye Başkanı İsmail Uygur’un sağlığında da ismi İlçe Başkanlığı için sık sık geçen Özel’in partililerini arayarak destek istediği öğrenildi. Parti tabanını yakından tanıyan Özel’in İlçe Başkanlığı’na aynı zamanda akrabası olan Afet Uygur’un da destek verdiği biliniyor.

TORBALI SİYASETİ GENÇLEŞİYOR

AK Parti’de Selman Günaydın, İyi Parti’de Ahmet Künarlıoğlu gibi genç isimlerin ilçe başkanlığı yapıyor olması, CHP’de de gençleri harekete geçirmiş durumda. Parti tabanı genç bir isme görev verilmesini talep ederken öne çıkan isimlerin başında Bekir Özel geliyor.

GENÇLERDEN OLUŞAN BİR YÖNETİM KURACAK

İlçe Başkanlığı için kolları sıvayan Bekir Özel’in gençlerden oluşan bir yönetim kuracağı iddia ediliyor. Genç isimlerin ağırlıkta olduğu bir ilçe yönetimine CHP İzmir İl Yönetimi’nin de sıcak baktığı öğrenildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ