Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Asya Kuruyemiş & Kahve hizmete girdi

Asya Kuruyemiş & Kahve hizmete girdi

Torbalı’nın sevilen isimlerinden Koray Koç ve Ferdi Yüce, Muratbey Mahallesi’nde açtıkları Asya Kuruyemiş ve Kahve firması ile bölge sakinlerine hizmet verecek

Torbalı’nın sevilen isimlerinden Koray Koç ile Ferdi Yüce, Muratbey Mahallesi – İbrahim Kesici Caddesi üzerinde açtıkları Asya Kuruyemiş ve Kahve firması ile bölge halkına hizmet veriyorlar. Torbalı’nın yeni kuruyemiş ve kahve markası olan Asya Kuruyemiş, bölgede önemli bir eksiği de gidermiş durumda. Kuruyemiş, kahve, şekerleme, lokum, çikolata gibi ürünlerin satışa sunulduğu firma, bölgede önemli bir eksikliği gidermiş durumda.

TORBALI’NIN YENİ MARKASI OLDU

Bölge sakinlerinin de ilk günden yoğun ilgi gösterdiği Asya Kuruyemiş & Kahve firması caddeye de ayrı bir renk getirdi. Taze ürünlerden oluşan kuruyemiş çeşitleri, farklı damak tatlarına uygun içim seçenekleriyle kahvenin en güzel hali, eşsiz lezzetleriyle yöresel lokum ve çikolata çeşitleri, taze çekilmiş baharat çeşitleri, damak çatlatan yöresel lezzetlerle bölge sakinlerine hizmet veren firma, Torbalı’nın yeni markası olmaya aday.

ŞİMDİDEN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Daha yeni hizmete girmesine rağmen gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade eden Ferdi Yüce, “Muratbey Mahallesi şu an Torbalı’nın parlayan yıldızı konumunda. Biz de bölgede bu yönde bir eksiklik gördüğümüz için Asya Kuruyemiş ve Kahve’yi hizmete açtık. Taze ve kaliteli ürünlerimizle oldukça iddialıyız. Daha yeni kurulan bir firma olmamıza rağmen şimdiden müşterilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bizleri tercih ettikleri için tüm Torbalı halkına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ