Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Alfa İnşaat ve Egeland güç birliği yaptı

Alfa İnşaat ve Egeland güç birliği yaptı

Torbalı’da inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Alfa İnşaat ve emlak sektörünün parlayan yıldızı Egeland Emlak güçlerini birleştirdi

Torbalı’da inşaat alanındaki tecrübesi ile öne çıkan Alfa İnşaat ve emlak sektörünün parlayan yıldızı olan Egeland Emlak güçlerini birleştirdi. Ertuğrul Mahallesi’nde hizmet veren Alfa İnşaat & Egeland Emlak Torbalı halkına hizmet vermeye devam edecekler. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Musa Birtane, Halil Karataş ve Fatma Karataş sektörün nabzını tutmaya devam edecekler.

BELGELİ ÇALIŞAN SAYILI FİRMALARDAN

Sahip oldukları Taşınmaz Ticaret Yetki Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Emlak Danışmanlığı Belgesi ile Torbalı’da belgeli çalışan sayılı firmalardan olan Alfa İnşaat & Egeland Emlak deneyim ve tecrübeleri ile müşterilerine hizmet veriyorlar.

HER BÜTÇEYE UYGUN YATIRIM FIRSATLARI

Müşterilerinin her ihtiyacına yönelik ellerinde farklı seçenekler olduğunu belirten Alfa İnşaat & Egeland Emlak yetkilisi Musa Birtane, “Ev, arsa, tarla, işyeri gibi müşterilerimizin her ihtiyacına yönelik elimizde farklı yatırım seçenekleri bulunuyor. Konut ihtiyacı bulunan, yatırım yapmak isteyen, yada elindeki gayrimenkulü değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı irtibat ofisimize davet ediyoruz. Alanında uzman ve resmi belgeli ekip arkadaşlarımızla müşterilerimize kazanç sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ