Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Projeleri incelediler

Projeleri incelediler

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın ve önceki dönem Belediye Başkanı Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Albayrak’ı ziyaret ettiler

Gerçekleştirilen ziyarette AK Partili Kaya, Günaydın ve Görmez, 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli’yi makamında ziyaret edip, Torbalı’da yürütülen Karayolları çalışmaları ve özellikle ihalesi tamamlanıp, çalışmalarına başlanan Kemalpaşa kavşağı projesi ile alakalı süreç hakkında istişarelerde bulundu.

GÜNAYDIN, “YENİ MÜJDELERİMİZ VAR”

Ziyareti sosyal medyadan duyuran AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Bugün AK Parti İzmir Milletvekilimiz, Torbalı’mızın evladı Sayın Mahmut Atilla Kaya ve Önceki Dönem Torbalı Belediye Başkanımız Sayın Adnan Yaşar Görmez ile birlikte Karayolları 2. Bölge Müdürümüz Sayın Murat Gönenli’yi makamında ziyaret edip, ilçemizde yürütülen Karayolları çalışmaları ve özellikle ihalesi tamamlanıp, çalışmalarına başlanan Kemalpaşa kavşağı projesi ile alakalı süreç hakkında istişarelerde bulunduk. Akabinde, Sayın Vekilimiz ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Murat Mücahit Yentür’ü ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Sayın Ömer Albayrak’ı makamlarında ziyaret ettik. Çok yakında Vekilimiz Mahmut Atilla Kaya ile birlikte, Kıymetli Torbalı’lı hemşehrilerimize güzel ilçemiz için yeni müjdelerimizi duyuracağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ