Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan belediyeye videolu çağrı

Günaydın’dan belediyeye videolu çağrı

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Torbalı Belediyesi’ne çağrıda bulundu. Son günlerde skandallarla anılan belediye yönetimine seslenen Günaydın, “Koltuk kavganızı bırakın da Torbalı’ya bakın” dedi

Bozuk yolları ile sık sık ulusal medyanın da gündeminden düşmeyen Torbalı’da AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın isyan etti. Bu akşam sosyal medya hesabından ilçedeki bozuk yolları ve trafik yoğunluğunu gösteren bir video paylaşan Günaydın, belediye yönetimine ateş püskürdü. “Torbalı’yı yönetemiyorsunuz” diyen Günaydın, “Koltuk kavgalarınızdan vakit bulup, ilçemizin sorunlarına bir türlü eğilemediniz. Vatandaşımıza eziyet çektirmede üstünüze yok. Torbalı’yı değil, kendi çıkarlarınızı düşünüyorsunuz. Yönetemiyorsunuz” ifadelerini kullandı.

İŞTE CHP’Lİ BELEDİYE BUDUR

CHP’li Torbalı Belediyesi yöneticilerinin koltuk kavgasına düştüğünü belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “CHP’li bir belediye nasıl olur, bunun en güzel örneği Torbalı’da yaşanıyor. Sokaklar kazılmış, her taraf çukur, çöpten-çamurdan geçilmiyor, belediye var mı yok mu belli değil. CHP’li yöneticiler koltuk kavgasına, rant telaşına düşmüş durumda. İşte CHP’li belediye budur” dedi.

TORBALI TARİHİNİN EN BAŞARISIZ BELEDİYESİ

CHP’Lİ Torbalı Belediyesi’nin millete hizmet etmek gibi bir derdinin olmadığını söyleyen Günaydın, “Göreve geldikleri 2019 yılından bu yana bir tek hizmet yapmadılar. 3 yıldır sokağın gündemi bozuk yollar, çöpler, çukurlar, çamurlar, CHP’nin gündemi ise hangi koltuğa kim otursun, hangi makama kim gelsin, kime maaş bağlansın… Torbalı halkı tarihinin en beceriksiz belediye yönetimi ile karşı karşıyadır” ifadelerini kullandı.

KAVGAYI BIRAKIN DA TORBALI’YA BAKIN

Son günlerde yaşadığı skandallarla gündemden düşmeyen belediye yönetimini topa tutan Günaydın, “Torbalı’yı koltuk kavgalarınıza, rant kavgalarınıza kurban etmenize izin vermeyeceğiz. Sizden büyük projeler zaten beklemiyoruz, kazdığınız çukurları asfaltlayın, çöpleri toplayın, Torbalı halkını toza çamura mahkum etmeyin başka bir şey istemiyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ