Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de Övünç Demir dönemi

CHP’de Övünç Demir dönemi

CHP İzmir İl Yönetimi Başkan Deniz Yücel idaresinde toplanarak, Torbalı İlçe Başkanlığına Övünç Demir’i atadı. Gazete Torbalı olarak günler öncesinden duyurduğumuz atama bu akşam resmen gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı Başkan Deniz Yücel idaresinde toplandı. Yapılan toplantıda, geçtiğimiz haftalarda oybirliği ile görevden alınan Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın’ın yerine Övünç Demir atandı.

ÖVÜNÇ DEMİR KİMDİR ?

2 defa Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı olan Övünç Demir, 1984 doğumlu. Koç Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Mezunu olan Demir, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor. Demir, inşaat alanında hizmet gösteren bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapıyor.

Övünç Demir aynı zamanda, Ege Genç İş Adamları Derneği Sektörel ve Kentsel Araştırmalar Komisyon Üyeliği, TMOBB Elektrik Mühendisleri Odası Üyeliği, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü Kongre Üyeliği, İzmir Mimar ve Mühendisler Derneği ve bir çok spor, çevre ve dayanışma temalı sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev alıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ