Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Mithat Tekin ne yapacak?

Mithat Tekin ne yapacak?

Tüm engellemelere rağmen CHP Torbalı İlçe Başkanı olarak atanan Övünç Demir, yarın ilçe binasında partilileri ile kucaklaşacak. Demir’in ilçe başkanı olmasını engellemek için elinden gelen çabayı gösteren Belediye Başkanı Mithat Tekin’in ne yapacağı ise merak konusu oldu

Daha önce Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Yıldız’ı görevden alan, yakın çevresine “İstifa ederim yine de Özkan Yıldız’ı göreve iade etmem” dediği bilinen Belediye Başkanı Mithat Tekin, önceki gün geri adım atarak Yıldız’ı görevine iade etmişti. Yine aynı Mithat Tekin, Övünç Demir’in İlçe Başkanı olacağı haberleri üzerine de karşı tavır göstermiş, Ankara’ya kadar giderek Demir’in ilçe başkanlığı engellemek istemişti.  Yakın çevresine “Gerekirse istifa ederim, yine de Övünç Demir’in ilçe başkanı olmasını kabul etmem” dediği bilinen Mithat Tekin’in yediği ikinci golün ardından yarın ne yapacağı Torbalı kamuoyunda merak konusu oldu.

İSTİFA MI? ÇİÇEK Mİ?

İlçe kamuoyu Mithat Tekin’in ne yapacağını merakla beklerken, Övünç Demir ismi açıklandıktan sonra Tekin de sessizliğe büründü. Her hangi bir açıklama yapmayan Mithat Tekin, CHP’li kimi kaynaklara göre yarın istifasını sunacak, kimi kaynaklara göre ise de çiçek yaptırıp Övünç Demir’i tebrik etmeye gidecek.

BELEDİYE BASIN BÜROSU ÖVÜNÇ DEMİR HABERLERİNİ GÖRMEDİ

Öte yandan Belediye Basın bürosu da Övünç Demir haberlerini kendi internet sitelerine girmediler. Daha önce Övünç Demir hakkında yaptıkları asılsız ve çirkin haberlerle parti tabanının büyük tepkisini çeken Belediye Basın bürosunun, bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ