Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Övünç Demir bugün açıklanacak

Övünç Demir bugün açıklanacak

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı bugün açıklanıyor. Bu akşam saat 17:00’da haftalık olağan toplantısını gerçekleştirecek olan CHP İzmir İl Yönetimi’nin Torbalı İlçe Başkanı olarak Övünç Demir ismini açıklaması bekleniyor

Tüm engelleme çabalarına rağmen Övünç Demir, İlçe Başkanı olarak açıklanacak. Bugün gerçekleşecek olan CHP İzmir İl Yönetimi’nin haftalık olağan toplantısının en önemli gündem maddelerinden biri Torbalı. Kısa bir süre önce görevden alınan Erol Günaydın ve yönetiminin yerine Övünç Demir atanacak.

MİTHAT TEKİN’İN ÇABASI YETMEDİ

CHP İlçe Başkanı olarak Övünç Demir’i istemeyen belediye başkanı Mithat Tekin ve bazı meclis üyeleri Ankara’ya giderek engellemek istediler. Ancak iddialara göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mithat Tekin’e “Ben o konuda İl Başkanı Deniz Yücel’e gerekli talimatı verdim” diyerek, Ankara’dan eli boş gönderdi.

ÖVÜNÇ DEMİR CEPHESİ SUSKUNLUĞUNU KORUYOR

CHP’de bunlar yaşanırken Övünç Demir cephesi ise sessizliğini koruyor. Bugün yapılacak olan atamanın ardından Demir’in birlik ve beraberlik açıklaması yapması bekleniyor. Öte yandan Demir’e muhalefet eden bazı meclis üyelerinin de hem partiden, hem de meclisten istifa etmesi bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ