Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Övünç Demir’den ilk açıklama

Övünç Demir’den ilk açıklama

Bu akşam İl Başkanı Deniz Yücel başkanlığında gerçekleşen CHP İzmir İl Yönetim Kurulu toplantısında Torbalı İlçe Başkanı olarak atanan Övünç Demir, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

Kamuoyu’na;

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdirleri ve CHP İzmir İl Başkanlığımızın parti tüzüğümüze dayanarak 11.11.2021 tarihinde alınan yönetim kurulu kararı ile CHP Torbalı İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.

Şahsımı ve heyetimizi (Ertan Çelik, İfaket Çavuş, Mevlüt Özbent, Şengül Babacan) bu onurlu göreve getiren İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İl Başkanımız Sayın Deniz Yücel’e ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugüne kadar partimizde görev yapmış tüm yöneticilerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, parti emektarlarımıza, delegasyonumuza, belediye başkanımıza, meclis üyelerimize, milletvekillerimize ve Altı Ok’lu rozeti göğsünde gururla taşıyan, Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine her daim sahip çıkan Torbalı Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine teşekkürü borç bilirim.

Torbalı’nın Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalesi olması için hayatını adayan,  en zor zamanlarda ilçe başkanlığımızı yapan, hizmetleriyle Torbalımızda unutulmayacak izler bırakan rahmetli Belediye başkanımız İsmail Uygur’a şükranlarımı sunuyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum.

Kıymetli Partililerim;

Devraldığımız bayrağın ehemmiyetini aklımızdan bir an olsun çıkarmayacağız.

Birlik olacağız.

İlkelerimize, değerlerimize, birbirimize sahip çıkacağız.

Çok çalışacağız.

Disiplinli ve kararlı olacağız.

Demokratik, adil ve katılımcılığın esas alındığı bir süreç yöneteceğiz.

Güçlü ve etkin bir yönetim sergileyeceğiz.

Belediyemizle ve meclis üyelerimizle bir bütünün parçaları olarak uyum içerisinde çalışacağız.

Ortak akıl ile sağduyunun hakim olacağı, 7’den 70’e yönetime tüm partililerimizin iradesinin yansıyacağı, Torbalımızın her bir mahallesinde örgütlü mücadelenin yeşereceği, yeni bir dönem partimize ve Torbalımıza hayırlı, uğurlu olsun.

Yarın(Cuma) sabah saat 10.00 da parti binamızda olacağız. Bu süreçte sizlerle kucaklaşacak olmanın heyecanını taşıyor, tüm hemşehrilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Övünç Demir

CHP Torbalı İlçe Başkanı

Övünç Demir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ