Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uygur ekibi ne yapacak?

Uygur ekibi ne yapacak?

Dün akşam CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile Torbalı İlçe Başkanı olarak atanan Övünç Demir, bugün saat 10:00’da parti binasına giderek basın açıklaması yapacak. Demir’in basın açıklamasına CHP’nin büyük bir bölümünün katılmaması bekleniyor. Özellikle İsmail Uygur’a yakınlığı ile bilinen partililerin, Demir’in ilçe başkanlığına sıcak bakmadığı biliniyor.

AĞIR İTHAMLARDA BULUNMUŞLARDI

2014 yılından bu yana İsmail Uygur’a muhalefet eden Övünç Demir cephesi, İsmail Uygur hakkında ağza alınmayacak ifadeler kullanmıştı. Sık sık Uygur’a karşı sosyal medya üzerinden kampanyalar başlatan Demir ekibi, Uygur için; “Türkçe olimpiyatları sponsoru, küfürbaz, kendisinin ve eşinin heykelini yaptıran adam” gibi ifadelerde bulunurken, Uygur ve ailesi de Övünç Demir’i “AK Parti’ye oy vermekle, Adnan Yaşar Görmez’e oy vermekle” itham etmişlerdi.

BELEDİYE EKİBİ ATAMADAN RAHATSIZ

Övünç Demir’in İlçe Başkanı olarak atanması belediye ekibini de rahatsız etti. Başta Belediye Başkanı Mithat Tekin ve meclis üyeleri olmak üzere, belediye bürokratları ve belediye çalışanları da Demir’in ilçe başkanı olmasını sıcak karşılamıyorlar. Bugün Övünç Demir’i tebrik etmeye kimlerin gideceği merak konusu oldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ