Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yıldız başkan yola çıkıyor!

Yıldız başkan yola çıkıyor!

CHP Torbalı İlçe Yönetimi’nin görevden alınmasıyla beraber kongre süreci de başlamış oldu. partiyi kongreye götürmek üzere görevlendirilen Övünç Demir’in kısa bir süre içerisinde kongre kararı alması beklenirken, aday adayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. CHP’de ismi adaylık için geçen en güçlü isimlerin başında Yıldız Sivrikaya geliyor. Sivrikaya, kongre için kolları sıvayarak destek ziyaretlerine başladı.

DELEGEDEN TAM DESTEK

Partinin gençlik kollarında görev almış, Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçe yöneticiliği, belediye meclis üyeliği, belediye başkan yardımcılığı gibi partinin her kademesinde önemli görevler yapmış olan Sivrikaya’ya delegeler de büyük destek veriyor. Kongre öncesinde delegelerle bir araya gelen Sivrikaya, parti tabanından büyük destek görüyor.

KONGRENİN FAVORİSİ YILDIZ BAŞKAN

400’e yakın delegenin oy kullanacağı kongrede Yıldız Sivrikaya ismi öne çıkıyor. Parti tabanını yakından tanıyan Sivrikaya’nın parti içerisinde birlik ve beraberliği sağlaması bekleniyor. Parti örgütü ile sıkı bağları bulunan Yıldız başkan, kongre tarihinin belli olmasıyla beraber adaylığını açıklayacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ