Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Sivrikaya, partide “kongre” istedi

Sivrikaya, partide “kongre” istedi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin geleneksel hale gelen Perşembe toplantıları bu hafta da devam etti. Her Perşembe ilçe binasında bir araya gelen partililer, bu hafta CHP İzmir İl Yöneticileri’ni de ağırladı. Parti binasına gidenler arasında ismi İlçe Başkan Adaylığı için geçen Yıldız Sivrikaya da vardı. Belediye meclis üyeleri ile beraber ilçe binasına giden Sivrikaya, bir an önce kongre kararı alınmasını istedi.

TORBALI, GEÇİCİ YÖNETİMLE YÖNETİLEMEZ

CHP’ye yakın kaynaklardan edinilen kulis bilgilerine göre bazı belediye meclis üyeleri ile beraber ilçe binasına giden Sivrikaya, hem İl Yöneticilerine, hem de İlçe Başkanı olarak atanan Övünç Demir’e kongre talebini iletti. “Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü geçici yönetim ile yönetilemez. Bir an önce kongre kararı alınması gerekir. Sürecin uzaması partimizde büyük yaralar açar. Kutuplaşmanın artmaması ve birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi için kongreye gidilmesi şart” ifadelerini kullanan Sivrikaya’ya, İl Yönetimi’nin de olumlu görüş ilettiği öğrenildi.

SİVRİKAYA DA ADAY OLACAK

Şu an da belediye meclis üyesi olarak görev yapan Yıldız Sivrikaya’nın, kongre tarihi açıklandıktan sonra adaylığını açıklayacağı öğrenildi. Delegeleri tek tek ziyaret eden Sivrikaya’ya birçok meclis üyesinin de destek verdiği biliniyor. Delegede ciddi bir karşılığı olan Sivrikaya’nın göreve gelmesi durumunda parti içerisinde birlik ve beraberliği yeniden sağlaması bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ