Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan videolu tepki

Günaydın’dan videolu tepki

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e tepki gösterdi

Kış aylarının gelmesiyle bozuk yollar vatandaşlar için çile olmaya devam ediyor. Torbalı genelinde yaşanan bozuk yol sorununa dikkat çeken AK Parti Torbalı İlçe Başkanı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e tepki gösterdi.

İlçedeki bozuk yolların yer aldığı videoda AK Parti Torbalı İlçe Başkanı İlçe Başkanı Selman Günaydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından kesitlerde yer verdi.

Başkan Günaydın, sosyal medyadan paylaştığı videoya ise, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, hep ifade ettiği gibi, “CHP Demek; Çöp, Çamur ve Çukur demektir.” Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer CHP’yi mahcup etmediler. Güzel ilçemizi Çamur ve Çukura mahkum ettiler. Hem başarısız, hem iş bilmez, hem de beceriksizsiniz” notunu düştü.

işte o video;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ