Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Öğrenci servislerine sıkı denetim

Öğrenci servislerine sıkı denetim

Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü servis araçlarını denetlemeye devam ediyor. Rutin bir şekilde gerçekleştirilen denetlemelere İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun bizzat katıldı

Taşımalı eğitimde servis hizmeti veren araçlar Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından düzenli bir şekilde denetleniyor. İlçe genelinde sürdürülen araç denetimleri Jandarma ve Polis işbirliği ve koordinasyonu ile gerçekleştiriliyor. Öğrencilerin güvenli bir şekilde okullarına ulaştırılması konusunda çalışmalar büyük bir ciddiyetle sürdürülüyor. Araçların öğrenci taşıma konusunda tüm resmi kurallara uyması ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen belgelere sahip olmaları gerekiyor. Okul idareli öğrencilerin okula teslimi ve ayrılışı sırasında her gün kontrol listesi tutuyor. Serviste küresel salgın tedbirleri titizlikle uygulanıyor. Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü denetim yetkilileri başta Cafer Tosun olmak üzere Şube Müdürü Nilüfer Buyruk araçları tüm detaylara bakarak inceliyor.

TOSUN, “ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET”

Önceki gün okul servislerine yapılan incelemelere katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, “Çocuklarımız bize emanettir. Bize teslim edilen emaneti gözümüz gibi korumakla mükellefiz. Çocuklarımızı evden aldığımızda itibaren güvenli bir şekilde okullarına ve okul bitince evlerine ulaştırma konusunda gerekli tüm tedbirleri harfiyen alıyoruz. Bu konuda görevli kaptan ve servis personelini de takip ediyoruz. Jandarma ve emniyet ekiplerine de koordineli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Yapılan denetimlerde okullara servis yapan araçların gerekli resmi mevzuata uygun olduklarını, dezenfeksiyon işlemlerinin yapıldığını ve tüm güvenlik önlemlerinin alındığını tespit edildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ