Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

1 yılda biriktirdi, muhtara teslim etti

1 yılda biriktirdi, muhtara teslim etti

Torbalı’nın sevilen esnaflarından Halis Düzgün, doğayı ve çevreyi korumak amacıyla işyerinde biriktirdiği atık pilleri, Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran’a teslim etti

Çevreye oldukça zararlı olan atık pillerin geri dönüşüme kazandırılması ve bertaraf edilmesi amacıyla kampanya başlatan ve bu konuda birçok ödül alan Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran’a bir destek de Torbalı’nın sevilen esnaflarından Halis Düzgün’den geldi. Doğayı ve çevreyi korumak amacıyla işyerinde biriktirdiği atık pilleri Kuran’a teslim eden Düzgün, “Atık pillerin doğaya ve çevreye çok ciddi zararları bulunuyor. Ben de bu pilleri çöpe atmak yerine işyerimde biriktirmeye başladım. Yaklaşık 1 yıldır topladığım atık pilleri Torbalı Mahallesi Muhtarımız sayın Hüseyin Kuran’a teslim ettim. Kendisinin bu yönde başarılı çalışmaları var” dedi.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Atık pillerin çevreye büyük zararlar verdiğini belirten Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran, “Çevremizi korumak, doğamıza sahip çıkmak amacıyla atık pilleri toplayıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu kampanyaya verdiği değerli destekten dolayı Torbalı’mızın sevilen esnaflarından sayın Halis Düzgün’e teşekkür ediyorum” dedi. Kuran, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği atık pil kampanyası sebebiyle ödül almış, ödül olarak kazandığı bilgisayarı ilçedeki bir okula bağışlamıştı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ