Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İl Yönetimi Arslan için toplandı

İl Yönetimi Arslan için toplandı

Yaptığı açıklamalarla kongre talep eden CHP eski İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Arslan, kesin ihraç talebi ile disipline sevk edildi

CHP İzmir İl Yönetimi haftalık olağan toplantısını bu akşam gerçekleştirdi. Toplantıda, görevden alınan CHP Torbalı İlçe Yönetiminde görev alan, görevden alınmasına tepki gösteren ve kongre çağrısı yapan Hüseyin Arslan’ın partiden ihracı gündeme geldi. CHP İzmir İl Yönetimi’ne kongre çağrısı yapan Hüseyin Arslan, İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Arslan, geçtiğimiz ay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de görüşmüştü.

CHP’YE SEÇİM KAZANDIRAN İSİMLERİN BAŞINDA GELİYOR

Torbalı’nın sevilen iş insanlarından olan Hüseyin Arslan, 2019 yerel seçimlerinde oldukça aktif bir rol üstlendi. Partide yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Arslan, CHP’nin kazandığı 2019 yerel seçimlerinde yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çekmişti. Parti tabanında önemli bir karşılığı olan Arslan’ın, ihraç edilmesi durumunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile tekrar görüşmesi bekleniyor.

YÜCEL, PARTİ TABANINDA ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA

Sadece Torbalı’da değil, İzmir’in diğer ilçelerinde de eleştirilerin odağında bulunan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, tartışmalı kararlar almaya devam ediyor. Parti tabanında yoğun bir şekilde eleştirilen Yücel, kendisine yönelik yapılan şahsi eleştirilere karşı partinin Disiplin Kurulu’nu harekete geçirerek tepkileri bastırıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ