Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

ÖVÜNÇ DEMİR’İN RAHATSIZLIĞININ SEBEBİ!

ÖVÜNÇ DEMİR’İN RAHATSIZLIĞININ SEBEBİ!

CHP İlçe Başkanı olarak atanan ve partisinde kabul görmeyen Övünç Demir, önceki gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak akciğerlerinde bir kristalleşme olduğunu ve birkaç gün tedavi göreceğini açıkladı.

Kendisine geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyorum.

Bildiğiniz gibi sayın Demir daha önce iki kez Covid-19’a yakalanıp, atlatmıştı. Bu kez de hastanede kısa bir tedavi gördükten sonra evinde istirahate çekildi.

Ancak CHP kulislerindeki bir iddiaya göre, Övünç Demir aslında rahatsızlığı nedeniyle değil, başka bir siyasi krize sebep olmamak için rahatsızlığını bahane ederek evine çekildi. Bahsettiğim siyasi kriz de bugün Belediye Başkanı Mithat Tekin’in paylaştığı bu fotoğraf.

CHP İzmir İl Başkanlığı, parti binasını yeni yerine taşıdı. İlçe Teşkilatları da İl Başkanı Deniz Yücel’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletiyorlar.

Belediye Başkanı Mithat Tekin ile CHP’li belediye meclis üyeleri de, il binasını ziyaret etmek istediler. İl Başkanı Deniz Yücel de bu ziyarette Övünç Demir’in de olmasını istedi.

CHP kulislerinden aldığım duyumlara göre CHP’li belediye meclis üyeleri bunu kabul etmediler. Övünç Demir ile beraber İl Başkanlığı’nı ziyaret etmeyeceklerini, Demir’in gelmesi durumunda orayı terk edeceklerini söylediler.

Bunun üzerine Övünç Demir de rahatsızlığını bahane ederek, evine çekildi. Mithat Tekin de meclis üyeleri ile il başkanlığına gitti. Böylelikle yeni bir kriz engellenmiş oldu.

BİRAZ DÜRÜST OL MİTHAT TEKİN!

2021 yılını geride bıraktığımız şu günlerde Belediye Başkanı Mithat Tekin bir açıklama yaparak 3 yılda 100 Milyon TL borç ödediklerini, 44 Milyon TL de kasada para biriktirdiklerini söyledi.

Adnan Yaşar Görmez döneminde çekilen kredileri ödediklerini söylüyorlar.

Buradan sayın Mithat Tekin’e soruyorum; Adnan Yaşar Görmez kredi çekip kendiyle mi götürmüş? Kredi çekip parayı ne yapmış? Dürüst bir şekilde çıkın bunu da açıklayın!

Öyle insanları zan altında bırakacak şekilde, şark kurnazlığı yaparak belediye başkanlığı yapılmaz. Böyle siyaset olmaz! Siyasette açık olacaksın, net olacaksın, şeffaf olacaksın. 100 Milyon TL’yi kime ödediğini de açıkla!

Adnan Yaşar Görmez, İller Bankası kredisiyle hizmet binası yaptı, kaderine terk edip kullanmadınız.

Adnan Yaşar Görmez, İZBAN hattına altgeçit yaptı, 5 tane daha yapacaktı, siz gelince iptal ettiniz.

Adnan Yaşar Görmez’in ilçeye kazandırdığı sosyal marketi de biliyor Torbalı halkı, üniversite öğrencilerine verdiği bursları da, ihtiyaç sahibi vatandaşlara sağladığı sosyal yardımları da…

Torbalı halkı sizi de görüyor! Göreve geleli 3 yıl oldu daha çivi bile çakmadınız. 3 yıldır oturduğunuz yerden borç edebiyatı yapıp, meclis üyelerinizi bile maaşa bağladınız. Torbalı’nın yollarını, sokaklarını artık haber yaparken biz utanıyoruz, sizin umurunuzda değil. Bırakın Torbalı’ya hizmet etmeyi, yatırım yapmayı, proje yapmayı, eser kazandırmayı, belediyenin asli görevlerini bile yapamıyorsunuz…

Adnan Yaşar Görmez’in kullandığı kredilerin nerelere harcandığını çıkıp açıklamamak mert bir siyasetçiye yakışmaz. Bunu da açıklamanızı bekliyorum.

Ayrıca kasada biriktirdiğinizi iddia ettiğiniz 44 Milyon TL’yi rahmetli İsmail Uygur arsa satışlarından sağlayıp, bankada ayrı bir hesaba yatırdı. Bu para ile belediye hizmet binası yapmayı hedefliyordu. Şimdi meydan projesi yapacağınızı iddia ederek o parayı kullanmanın yollarını arıyorsunuz, bunu da Torbalı kamuoyu bilmiyor sanmayın!

Torbalı halkı rahat olsun, o paranın da takipçisiyiz…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ