Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da yardım seferberliği

Torbalı’da yardım seferberliği

Torbalı’da kısa bir süre önce kurulan ve faaliyetleri ile Türkiye’ye örnek olan Birlik Beraberlik Federasyonu Torbalı Temsilciği, ilçede başlattığı yardım kampanyasına devam ediyor. Başkanlığını İbrahim Demir’in yaptığı kuruluş, Torbalı’da Askıda Meyve-Sebze Kampanyası başlatarak adını tüm Türkiye’ye duyurmuştu. Dernek şimdi de ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit ederek, market ihtiyaçlarını kapısına kadar bırakıyor. Kampanya ilçe halkından da büyük destek görüyor.

HAYIRSEVER VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

Birçok hayırsever vatandaşın kampanyaya destek verdiğini belirten İbrahim Demir, “Askıda Meyve-Sebze kampanyamız büyük destek görmeye devam ediyor. Hayırsever vatandaşlarımızın da destekleri ile kampanyamızı daha büyüttük. Şimdi de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tespit ederek market ihtiyaçlarını kapılarına kadar bırakıyoruz. Kampanyamıza destek veren Torbalılı hayırsever esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

“AŞIMIZI BÖLÜŞECEĞİZ”

Dernek olarak sosyal yardımlaşmaya büyük önem verdiklerini belirten Demir, “Kış koşulları ve ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar bizleri böyle bir kampanya başlatmaya sev etti. Bizler yardımsever bir milletiz. Zor günde aşımızı komşumuzla bölüşürüz. Allah’ın izni, yardımsever vatandaşlarımızın da destekleri ile bu zor günleri el birliği ile atlatacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ