Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çolak’ın yönetimi belli oldu

Çolak’ın yönetimi belli oldu

Bu Pazar günü gerçekleşecek olan Torbalı Şoförler Odası seçimlerinde başkan adayı olarak yarışacak olan Ali Rıza Çolak’ın seçime kırmızı liste ile gireceği belirlendi. Çolak’ın listesinde dikkat çeken isimler bulunuyor

9 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri için adaylar son hazırlıklarını yapıyor. Seçimde kırmızı liste ile yarışacak olan başkan adayı Ali Rıza Çolak oldukça iddialı. Birbirinden değerli isimlerden oluşan listesiyle dikkat çeken Çolak’ın seçilmesi durumunda ilçedeki şoför esnafının sorunlarını çözmesi bekleniyor. Seçim vaatlerini geçtiğimiz günlerde açıklayan Çolak, Torbalı Şoförler Odası’nı şirket olmaktan kurtarıp, resmi bir kuruma yakışır şekilde yöneteceğini söyledi.

KIRMIZI LİSTEDE KİMLER VAR?

9 Kişilik Yönetim Kurulu listesini kamuoyu ile paylaşan Çolak, şoför esnafının desteğini istedi. Çolak’ın açıkladığı kırmızı listede şu isimler var; Yönetim Kurulu’nda Medeni Yıldırım, Zafer Erdoğan, Muhlis Alçam, Mehmet Güven, Metin Gümüştaş, Muhammet Şimşek. Denetim Kurulu’nda ise; Veli Çevik, Pınar Koçan ve Hüseyin Koca.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ