Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Şoför esnafı kararını verdi

Şoför esnafı kararını verdi

Yarın gerçekleşecek olan Torbalı Şoförler Odası seçimleri nedeniyle adaylar son hazırlıklarını gerçekleştiriyor. Dün akşam İlçe Garajı’nda bulunan seçim ofisinde son toplantısını gerçekleştiren Başkan adaylarından Musa Yukarı, üyelerin büyük bir bölümünün desteğini arkasına almış durumda

Yaklaşık 6 aydır sahada aktif olarak seçimlere hazırlanan Torbalı Şoförler Odası Başkan Adayı Musa Yukarı, dün akşam gerçekleştirdiği toplantı ile seçime hazır olduğunu gösterdi. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte son hazırlıkları değerlendiren Yukarı, şoför esnafı için Torbalı’da yeni bir dönemin başlayacağını söyledi. Projeleri, vaatlerini tek tek sayan Yukarı, “Biz hazırız. Şoför esnafımıza hizmet etmek için yola çıktık. Allah’ın izniyle Pazar günü bu iş bitecek” dedi.

“CIVA IRKÇILIK YAPIYOR”

Mevcut başkan Cıva İsmail Akman’ın miadını doldurduğunu belirten Yukarı, “Bugüne kadar odaya, şoför esnafına bir tek hizmet yapmayan, şoför esnafını birbirine düşüren, ırkçılık yaparak odayı yöneten Cıva artık miadını doldurdu. Torbalılı şoför esnafı Cıva’nın gerçek yüzünü artık gördü. Pazar günü şoför esnafı için Torbalı’da hizmet dönemi başlayacak” dedi.

“VERDİĞİM TÜM SÖZLERİN ARKASINDAYIM”

Torbalı’nın bir dolmuş garajının dahi olmadığını belirten Yukarı, “İlçemizin şehiriçi ulaşımı ortada, Ayrancılar’da, Pancar’da şoför esnafımızın talepleri belli, servisçi esnafımız perişan, taksi şoförlerimizin sorunları var, nakliyeci esnafımız yalnız bırakılıyor, Torbalı’da bir dolmuş garajımız bile yok. Bugüne kadar Cıva İsmail gelip de bir tek şoför esnafının derdini sormuş, sorununu çözmüş mü? 16 yıldır oturduğu yerden başkanlık ediyor. Artık yeter. Odamıza hep beraber sahip çıkacağız. Torbalı Şoförler Odası’nı üyelerine hizmet eden bir kurum haline getireceğiz. Projelerimiz hazır, verdiğim tüm sözlerin arkasındayım” dedi.

ÜYELERDEN YUKARI’YA BÜYÜK DESTEK

Yarın gerçekleşecek olan seçimler öncesinde Torbalı Şoförler Odası üyesi şoför esnafı da Musa Yukarı’ya büyük destek veriyor. Seçim ofisi her gün dolup taşan Yukarı’ya sosyal medyada da destek açıklamaları yapılıyor. Kıran kırana geçmesi beklenen seçimlerde Musa Yukarı bir adım önde.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ