Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Binlerce kişi bu yemekte buluştu

Binlerce kişi bu yemekte buluştu

Torbalı iş ve siyaset dünyasının sevilen isimlerinden Hüseyin Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen dostluk yemeğine binlerce vatandaş katıldı. Metropolis Otel’de gerçekleşen dostluk yemeği, yoğun katılım nedeniyle gövde gösterisine dönüştü

Torbalı iş ve siyaset dünyasının sevilen isimlerinden Hüseyin Arslan, Metropolis Otel’de yemek verdi. Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen dostluk yemeğine binlerce vatandaş katıldı. Demars İnşaat’ın sahibi Hüseyin Arslan ilçe siyasetinin de önemli isimleri arasında gösteriliyor. Uzun yıllar CHP’de aktif siyaset yapan Arslan, son olarak İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunarak CHP’nin 2019 seçimlerini kazanmasında oldukça etkili bir rol üstlenmişti.

İŞ VE SİYASET DÜNYASI BU YEMEKTE BULUŞTU

Torbalı iş ve siyaset dünyasının bir araya geldiği dostluk yemeği sonrası bir açıklama yapan Hüseyin Arslan, “Her yıl gerçekleştirdiğimiz hayır yemeğimizi bu yıl da oldukça coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Bizleri kırmayarak davetimize icabet eden tüm eş, dost ve sevenlerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ