Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

TSK güçlendirme vakfı kuruldu

TSK güçlendirme vakfı kuruldu

Kıbrıs Barış Harekatı döneminde uygulanan ambargolar nedeniyle 27 Ağustos 1974 tarihinde Türk Milleti tarafından kurulan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Torbalı temsilciliği kuruldu

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı ile ilçe halkı arasındaki gönül bağının güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla kurulma aşaması tamamlanan kurulun ilk toplantısı Torbalı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi. Torbalı’nın önde gelen esnaf ve işadamlarından olan Halis Düzgün ve Fikret Akyüz gibi isimlerin bulunduğu yönetim kurulunda Onursal Başkanlık görevini İlçe Kaymakamı Ercan Öter üstlendi. TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Emekli Albay Gültekin Aşer’in de katılımıyla önceki gün gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısına görev dağılımı yapıldı.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Torbalı Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı, İlçe Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Torbalı Kaymakamı Ercan Öter’ in başkanlığında ilk toplantısını yaptı. Toplantıya TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Emekli Albay Gültekin Aşer de katılarak Vakfı tanıtan bir sunum yaptı ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerini tebliğ etti. Kaymakam Öter yeni görevlendirilen Fahri Tanıtım Kurulu Üyelerine başarılar diledi” ifadeleri kullanıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ