Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Turuncu liste sahaya indi

Turuncu liste sahaya indi

6 Mart’ta gerçekleşecek olan Torbalı Şoförler Odası seçimlerine Turuncu Liste ile girecek olan ortak aday Muhammet Yavaş, çalışmalarına başladı. Atatürk Sanayi sitesindeki şoför esnafı ile bir araya gelen Yavaş’a şoför esnafının da ilgisi oldukça yoğun oldu

Geçtiğimiz hafta Turuncu Liste’de birleşme kararı alan Muhammet Yavaş, Musa Yukarı ve Ali Rıza Çolak saha çalışmalarını da birlikte yapıyorlar. Bugün Atatürk Sanayi Sitesi’nde bulunan şoför esnafı ile bir araya gelen Turuncu Liste yönetimine şoför esnafının da ilgisi yoğun oldu. Birleşme kararından dolayı mutlu olduklarını belirten şoför esnaflar, 6 Mart’ta gerçekleşecek olan seçimde destek sözü verdiler.

YAVAŞ: “İDDİALIYIZ, SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

Turuncu liste olarak tüm şoför esnafını temsil ettiklerini belirten Başkan adayı Muhammet Yavaş, “Torbalı’da çalışan servisçisinden minibüsçüsüne, nakliyecisinden taksicisine kadar tüm esnaflarımızın eşit olarak temsil edildiği, tüm üyelerimizin hakkını-hukukunu koruyan, tüm şoför esnafımızı kucaklayacak bir yönetim ve anlayış ile yola çıktık. Vira bismillah diyoruz. Şoför esnafımızdan çok güzel destekler ve geri dönüşler alıyoruz. Bu desteğin 6 Mart’ta da devam edeceğine inancım tamdır. İddialıyız, bu seçimi kazanacağız. Torbalı Şoförler Odası seçimlerinde birlik kazanacak, beraberlik kazanacak. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde bereket de olur, huzur da olur, hizmet de olur” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ