Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kızılay, hizmet binasını açtı


Türk Kızılayı Torbalı Şubesi, yoğun bir katılım ile hizmete girdi. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ile AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın da katıldığı açılış törenine ilçe protokolü yoğun ilgi gösterdi

Ömer Günaydın başkanlığında kurulan Türk Kızılayı Torbalı şubesi hizmet binası açılışını bugün gerçekleştirdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen açılış törenine İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, Belediye Başkanı Mithat Tekin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

GÜNAYDIN, TEŞEKKÜR ETTİ

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Türk Kızılayı Torbalı Şube Başkanı Ömer Günaydın, “Biz Kızılay’ı çocukluğumuzdan biliriz. Türkiye’nin 154 yıllık bu dev çınarı nerede yardıma ihtiyaç duyan biri varsa din, dil, ırk, mezhep ayırt etmeksizin yardımına koşar. Torbalı’da da el birliği ile güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Türk Kızılayı’nın ilçemizde kurulmasında bizlere destek veren başta sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger ve AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya olmak üzere, ilçe kaymakamımız sayın Ercan Öter’e, Belediye Başkanımız sayın Mithat Tekin’e ve siz değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

KAYA, “TORBALI’MIZA HAYIRLI OLSUN”

Açılış töreninde konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Türk milletinin göz bebeği olan Türk Kızılayı, tüm dünyada yaptığı çalışmalarla göğsümüzü kabartıyor. Milletimizin destekleri ile kurulan bu güzide kurumumuzun Torbalı şubesini açıyoruz. Başta Torbalı Şube Başkanımız sayın Ömer Günaydın ve yönetimi olmak üzere tüm Torbalı’mıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

KÖŞGER’DEN GÜNAYDIN’A ÖVGÜ

Açılış töreninde konuşan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, “Türk Kızılayı tam 154 yıldır Türk milletinin destekleri ile tüm dünyada mazlum ve mağdurların yanında. Hiçbir ayırım yapmadan herkese yardım elini uzatan Türk Kızılayı, milletimizin hamiyetperverliğini tüm dünyaya gösteriyor. Türk Kızılayı’nın Torbalı’da kurulmasında değerli başkanımız sayın Ömer Günaydın başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar kısa sürede bu şubenin hizmete girmesi değerli başkanımızın şevvalliğini gösteriyor. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ