Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ramazan ayında her kapıyı çalacaklar

Ramazan ayında her kapıyı çalacaklar

MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahiplerini unutmadı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile “Kardeşlik ve Dayanışma” kampanyası başlatan MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere binlerce koli erzak yardımında bulunacak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile harekete geçen MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, Kardeşlik ve Dayanışma kampanyası başlattı. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in de katılımı ile kampanyayı başlatan MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı boyunca Torbalı’daki ihtiyaç sahibi ailelerin kapısını çalarak erzak yardımında bulunacak.

ŞAHİN, “BİZLER SORUMLULUĞUMUZU YERİNE GETİRİYORUZ”

Yardım kampanyasına destek veren teşkilat mensuplarına teşekkür eden MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Bizler Müslüman Türk milliyetçileri olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Hiçbir ayırım yapmadan, elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kapısını çalarak sofralarına katkıda bulunacağız. Geçen yıl İzmir genelinde 50 bin haneye ulaştık, bu yıl bu sayının çok üzerine çıkmayı hedefliyoruz. Hava karardıktan sonra, kimseyi rencide etmeden, dinimizin bizlere gösterdiği şekilde yardımlarımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Bu kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçen Torbalı İlçe Başkanımız sayın Veli Kaçar ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

KAÇAR, “KOMŞUMUZ AÇKEN, BİZ TOK YATAMAYIZ”

Siyasi parti ayrımı yapmadan ihtiyaç sahibi her aileye ulaşmaya çalışacaklarını belirten MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Teşkilat mensuplarımızla beraber, hayırsever vatandaşlarımızın da katkıları ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofralarına bir tas çorba katkıda bulunabilirsek ne mutlu bizlere. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tespit edip, kapılarını çalacağız. Müslüman Türk milliyetçileri olarak komşumuz açken tok yatmak bize yakışmaz. Bu vesile ile Torbalı halkının mübarek Ramazan ayını kutluyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ