Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İftarını vatandaşla beraber açıyor

İftarını vatandaşla beraber açıyor

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Ramazan ayının başlamasıyla beraber iftar programlarına başladı. Günaydın, vatandaşın sofrasına konuk olarak iftarını Torbalı halkı ile beraber açıyor

Ramazan ayının başlamasıyla beraber vatandaşın sofrasına konuk olan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, ilk iftarını Atatürk Mahallesi’nde açtı. Eliş ailesine konuk olan Günaydın, “Ramazan ayının ilk iftar bereketini ve sevincini, Atatürk Mahallemizde Lezgin Eliş ile kıymetli ailesinin evine konuk olarak yaşadık. Rabbim dualarımızı ve oruçlarımızı kabul, Torbalı’mıza değer katan birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

SOFRALARIMIZDAN BEREKET VE HUZUR EKSİK OLMASIN

İftar programlarına devam eden Günaydın, ikinci iftarını Tepeköy Mahallesi’nde açtı. Hoca Abdülkerim Sözen’in evine konuk olan Günaydın, “Yunus Emre ne de güzel söylemiş; Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik diye. Biz de bu akşam Tepeköy Mahallemizde Hoca Abdulkerim Sözen ile kıymetli ailesinin hem iftar hem de gönül sofralarına misafir olduk. Rabb’im dualarımızı ve oruçlarımızı kabul, Torbalı’mıza değer katan birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Milletimizin sofrasından bereketi, hanelerinden huzuru eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ