Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan iftara davet

Günaydın’dan iftara davet

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı Ramazan ayı sebebiyle iftar programı yapacak. 7 ayrı bölgede kurulacak olan gönül sofrasına Torbalı halkını davet eden AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Pandemi nedeniyle 2 senedir sokak iftarları yapamamıştık, bu yıl vatandaşlarımızla gönül sofrasında buluşacağız” dedi.

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı etkinliklerine devam ediyor. İki yıldır pandemi nedeniyle düzenlenemeyen sokak iftarları bu yıl gerçekleştirilecek. Gönül Sofrası sloganı ile düzenlenecek olan iftar programlarının ilki 9 Nisan Cumartesi günü Subaşı Meydanı’nda yapılacak. Ardından 12 Nisan’da Karakuyu okul bahçesinde, 16 Nisan’da Yazıbaşı Meydanı’nda, 19 Nisan’da Pancar Meydanı’nda, 22 Nisan’da Ayrancılar Pazar Yeri’nde, 26 Nisan’da Çaybaşı Cami sokağında, 30 Nisan’da da Torbalı Kapalı Pazar yerinde iftar programları yapılacak. Toplam 7 ayrı bölgede kurulacak olan gönül sofralarına çevre köy ve mahalleler de davet edildi.

GÜNAYDIN, İFTARA DAVET ETTİ

Düzenlenecek olan iftar programlarına Torbalı halkını davet eden AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Ramazan ayı bizim için bolluk ve bereket ayıdır. Birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı bu mübarek ayda vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, toplu iftarlarda buluşmaya büyük önem veriyoruz. Ancak iki senedir pandemi nedeniyle toplu iftar programları yapamamıştık. Bu yıl ilçemizin 7 ayrı bölgesinde kuracağımız gönül sofralarımızda vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Ramazan ayının manevi ikliminde buluşmak dileğiyle tüm Torbalı halkını gönül soframıza davet ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ