Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Bu yıl bayramlıklar Kızılay’dan

Bu yıl bayramlıklar Kızılay’dan

Kısa bir süre önce Ömer Günaydın başkanlığında kurulan Türk Kızılayı Torbalı şubesi, bu bayramda çocukların yüzünü güldürecek. Türkiye’nin giyim firması LC Waikiki ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje kapsamında Torbalı’daki 3 bin çocuğa bayramlık dağıtılacak

Türk Kızılayı Torbalı şubesi bayramda çocukların yüzünü güldürecek. LC Waikiki firmasının desteği ile Ramazan Bayramı öncesinde ilköğretim çağındaki 3 bin çocuğa bayramlık kıyafet dağıtılacak. Kıyafetler bugün Kuşçuburun’da düzenlenen tören ile okul yetkililerine teslim edildi.

OKULLARA TESLİM EDİLDİ

Kuşçuburun’da gerçekleşen tören sonrası bir açıklama yapan Türk Kıızılayı Torbalı Şube Başkanı Ömer Günaydın, “Türk Kızılayı Torbalı Şubesi olarak, bağışçımız LC Waikiki firmasının destekleriyle, Torbalı’mızdaki ilkokul ve orta okullarda öğrenim gören 3 bin öğrenciye bayramlık kıyafet desteğinde bulunduk. Öğrencilerimizin bayramlık kıyafetlerini, Kuşçuburun Barbaros Ortaokulu’nda düzenlenen etkinlikte okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize teslim ettik” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ