Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Meclis üyelerine baskı yapılıyor!


Pancar’da bulunan bir işadamına ait 80 dönümlük arsada kat yüksekliğinin 10’a çıkarılması konusu ilçe gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Cumhur İttifakı Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, suç duyurusunda bulunacağını söyledi

Belediye meclis üyelerine baskı yapıldığı iddiaları karşısında sert bir açıklama yapan Çağlar, “Kim olursa olsun Torbalı Belediyesi meclis üyelerine baskı yapamaz. Hangi partiden olursa olsun, Torbalı’ya hizmet etmekle görevli meclis üyeleri üzerinde tahakküm kurulmasına izin veremeyiz. Kimlere ne vaat edildi, kimlere ne verildi bilmiyorum ama bu konuda kulağımıza olumlu şeyler gelmiyor. Konuyla ilgili somut delillere ulaştığımız zaman ilçedeki tüm siyasi partilerle beraber ortak bir suç duyurusunda bulunmak için elimden geleni yapacağımın bilinmesini istiyorum” dedi.

“KONUYLA İLGİSİ OLMAYAN KİŞİLERİN İSİMLERİ DOLAŞIYOR”

İmar Komisyonu meclis üyelerine baskı yapıldığına dair duyumlar aldığını belirten Çağlar, “Konuyla hiç ilgisi olmayan kişilerin isimleri dolaşıyor. Meclis üyelerine baskı yapıldığına dair duyumlar alıyoruz. Ne yaparlarsa yapsınlar sağduyulu belediye meclis üyelerimize yanlışa imza attıramazlar. Söz konusu Torbalı’nın hakkı olduğu zaman CHP’li meclis üyelerimizin de baskılara boyun eğmeyeceklerine inanıyorum” dedi.

“TOPUNUZ DA GELSENİZ TORBALI’NIN HAKKINI YEDİRMEYİZ”

Hangi partiden olursa olsun tüm meclis üyelerinin Torbalı ortak paydasında bir araya geleceklerini belirten Çağlar, “Bu işin arka planında kim varsa onlara sesleniyorum, topunuz da gelseniz Torbalı’nın hakkını size yedirmeyeceğiz. Bu işin de peşini bırakmayacağız. Bu baskılar devam ederse, bu işte ismi geçen kim varsa hepsi hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunup, bu organize kötülük şebekesinin ortaya çıkarılmasını sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu konuda onurlu tüm belediye meclis üyelerimizin de aynı fikirde olduklarını biliyorum. Söz konusu Torbalı olduğu zaman tüm meclis üyelerimizin parti rozetlerini bir kenara bırakıp ortak hareket edeceklerine de inancım tam” ifadelerini kullandı.

“BU İŞLERİ DEĞİL, TORBALI’NIN SORUNLARINI TAKİP EDİN”

Parti rozetimi bir kenara bırakarak konuşuyorum diyen Çağlar, “Bu işleri takip ettiğiniz kadar Torbalı’nın sorunlarını takip etseniz, ilçe halkımız bu kadar mağdur edilmezdi. Parti rozetimi bir kenara bırakarak, sade bir meclis üyesi olarak konuşuyorum, söz konusu Torbalı olduğu zaman gerisi bizim için teferruattır. Torbalı’da tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Bunun net bir şekilde bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ