Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Siverekliler Derneği’nde bayrak değişimi

Siverekliler Derneği’nde bayrak değişimi

Torbalı’nın önde gelen hemşehri derneklerinden olan Torbalı Siverekliler Derneği’nin başkanı değişti. Derneğin kurucu başkanı Bahri Ağırtaş, görevini İdris Ortakaya’ya devretti

Siverekliler Derneği’nden yapılan açıklamada, “22 Haziran 2022 tarihinde Torbalı Siverekliler dernek binamızda yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Kurucu başkanımız Sayın Bahri Ağırtaş, dernek kuruluşunda ve  yapmış olduğu çalışmalarla Siverek’li ve Torbalı’daki hemşerilerine  çok güzel çalışmalar yaparak katkı sunmuştur. Yapılan toplantı sonucunda, Sayın Bahri Ağırtaş Yönetim kuruluna istifasını sunmuştur. Yönetim kurulu oy çokluğuyla istifayı kabul ederek, başkanlığa başkan yardımcısı sayın İdris Ortakaya seçilmiştir” ifadelerine yer verildi.

DERNEKLER MASASI’NA BİLDİRİLDİ

Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı İdris Ortakaya ve yönetim kurulu bundan sonra ki dernek çalışmalarında kaldığı yerden devam ederek derneği daha ileriye götürecektir denilen açıklamada, “24 Haziran 2022 tarihinde sivil toplum müdürlüğünden organ değişikliğine gidilmiş ve DERBİS girişi yapılan Sayın İdris Ortakaya’nın dernek başkanlığı tescillenmiştir. Kurucu başkanımız sayın Bahri Ağırtaş’a şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetler için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Başkan seçilen sayın İdris Ortakaya’ya bundan sonraki görevinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ