Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yeni başkan Batuhan Arslan

Yeni başkan Batuhan Arslan

Torbalıspor’un bugün gerçekleştirilen olağanüstü kongresinde yeni başkan Batuhan Arslan seçildi. Daha önce Torbalıspor’da Basın Sözcüsü olarak görev yapan Arslan futbolun içinden gelen bir isim. Giresunspor’da da bir dönem yöneticilik yapan genç iş insanı birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Torbalıspor bugün Pamukyazı’da bulunan Başkan Mustafa Tesisleri’nde olağanüstü kongresini gerçekleştirdi. Kongreye eski kulüp başkanlarından Özgür Erman Çağlar, Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan, AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın ve MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar ile birlikte çok sayıda kulüp taraftarı katıldı.

ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Oy birliği ile başkan seçilen Batuhan arslan, yaptığı konuşmada, “Torbalı İzmir’de her zaman gıpta edilen ilçe olmuştur. Bu artık futbolda da öyle olacak. Gerekli desteği sağlayarak kulübümüzü şanlı tarihine döndürmek istiyoruz. 2024 yılı Torbalıspor’un 50.yılı. Hedefimiz 50.yılımızda profesyonel lige çıkmak. Bunu hep birlikte kenetleyerek başarabileceğimize inanıyorum. Ayrıca bugüne kadar bu kulüpte emeği geçen başta Burhan Erciker olmak üzere tüm başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

TORKOS’UN EFSANE BAŞKANI ÇAĞLAR’DAN BÜYÜK DESTEK

Yeni yönetimi ilk tebrik eden isimler arasında Torbalıspor’un efsane başkanlarından Özgür Erman Çağlar da vardı. Çağlar yaptığı konuşmada, “Biz bugün burada bir siyasetçi değil, bir taraftar olarak bulunuyoruz. Bu kulüpte yeri geldi amigoluk yaptık, yeri geldi yöneticilik yaptık, şimdi de bir taraftar olarak Torbalıspor’umuza destek olmak için buradayız. Torbalıspor’a nasıl faydalı oluruz, yeni seçilen yönetime nasıl faydamızo lur düşüncesindeyiz. Çünkü Torbalıspor herşeyin en güzelini hakediyor. Bu kulüp ilçemizin siyaset üstü bir değeridir. Ayrancılarspor da bu sene şampiyon oldu. O da ilçemizin bir takımıdır, ona da destek olacağız. Hep beraber spor kulüplerimizin, gençlerimizin yanında olacağız. Üzerimize ne düşerse her zaman buradayız. Torbalıspor asla yalnız kalmayacak” dedi.

YENİ YÖNETİMDE KİMLER VAR

Kulüp başkanı seçilen Batuhan Arslan’ın yönetiminde; Sedat Çetin, Fatih Erkut, Veli Koçer, Ahmet Aydın, Korhun Çakır, Berkay Efe Arslan, Muaz Arslan, Mehmet Emin Ünver, Hilmi Can Ersoy ve Yasin Aydın gibi isimler bulunuyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ