Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Bayram ettiren fiyatlarla bayrama girin

Bayram ettiren fiyatlarla bayrama girin

Torbalı’nın en çok konuşulan işletmesi Canboz Kasap & Şarküteri, et sevenlere bayram ettirmeye devam ediyor. Her günün halk günü olduğu işletmede kıyma 127,5 liraya, kuşbaşı 132 liraya satılıyor. Bu fiyat en uygun kurbanlık etinden bile daha uygun

Torbalı’nın en çok konuşulan işletmesi Canboz Kasap & Şarküteri, et sevenlere bayram ettirmeye devam ediyor. ‘Çiftlikten halka, toptan fiyatına perakende satış’ sloganıyla yola çıkan, kendi çiftliklerinde doğal ortamda yetiştirilip kesilen hayvanları, aracısız-komisyonsuz bir şekilde tüketici ile buluşturmaya başlayan Canboz Kasap & Şarküteri, fiyatlarıyla fark yaratıyor. Öyle ki bu bayram kurban kesemeyip, uygun fiyata lezzetli et almak isteyenler bu işletmenin yolunu tutabilir. Her günün halk günü olduğu işletmede kıyma 127,5 liraya, kuşbaşı 132 liraya satılıyor. Bu fiyat en uygun kurbanlık etinden bile daha uygun. Kurbanlık büyükbaş hayvanların kilogram fiyatları 145 liradan başlarken Canboz Kasap & Şarküteri’nde ise bu fiyat 132 lira. Kurban alamayıp, bayram günü misafirlerine 4-5 kilo ya da daha az miktarda et almak isteyenler bu işletmeyi tercih edip, hem evine et sokmuş olacak hem de lezzetli etleri taban fiyattan almış olacak.

ÇİFTLİKTEN HALKA, ARACISIZ-KOMİSYONSUZ

Artan enflasyon, alım gücünün düşmesi bu yıl kurbanlıklara yan gözle bakılmasına neden oldu. Bu yıl kurbanlık kesemeyip evine kasaptan kiloyla et almak isteyenlerin imdadına yine Canboz Kasap & Şarküteri yetişecek. Arefe günü geç saatlere kadar açık olacak olan Canboz Kasap & Şarküteri, kendi çiftliğinde yetiştirdiği hayvanları kesip reyonlara koyduğu için fiyatlarını minimum tutmuş durumda. Uygun fiyatıyla gönüllerde taht kuran işletme ayrıca lezzetiyle de müdavimleri oluşturdu. Torbalı’da kaliteli eti en uygun burada satıldığını duyan vatandaşlar şimdiden etlerini ayırtmaya başladı bile. Naci Tuncel Caddesi, İZSU karşısında yer alan lezzet mekanında dileyenler 0530  831 07 17 numaralı telefondan bilgi alıp sipariş oluşturabilir.

SÖZÜNDE DURDU

Torbalı halkına verdikleri sözü tutmaya devam edeceklerini kaydeden işletme sahipleri, ““Biz verdiğimiz sözde durduk. Bir gün değil her gün halk günü yaptık. Herkes yiyebilsin diye fiyatlarımızı daima uygun olacak. Kendi yetiştirdiğimiz ürünleri et tanzim satış noktası kurarak aracısız, komisyonsuz bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu bayram kurban kesemeyip, evine et götürmek isteyenlere yine gerekli kolaylığı yaptık. Hijyen, kalite ve uygun fiyatın birleştiği işletmemize herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ