Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Tüm teşkilat sahaya iniyor


AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, düzenlediği vefa buluşmasında önceki dönemlerde partide görev almış isimleri bir araya getirdi. Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da katıldı

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı “vefa buluşması” düzenledi. Geçtiğimiz hafta İlçe Başkanı olarak atanan Metin Yüğrük başkanlığında düzenlenen toplantıya önceki dönemlerde partide görev almış yöneticiler, ilçe başkanları ve meclis üyeleri katıldı. Metropolis Otel’de düzenlenen vefa buluşmasına önceki dönem belediye başkanı Adnan Yaşar Görmez ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da katıldı.

YÜĞRÜK: “TÜRKİYE YÜZYILINA HAZIRIZ”

Vefa buluşmasının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yüğrük, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 30 Bin üyesi ile İzmir’de en fazla üyeye sahip ilçe teşkilatıyız. Ana kademe, kadın ve gençlik kollarımızla beraber, önceki dönemlerde partimizde görev almış tüm teşkilat mensuplarımızla el ele, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içerisinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 2023 seçimlerinde Torbalı’dan rekor bir oy ile yine birinci parti olacağız. Biz bu yola Selman Günaydın başkanımızla çıktık. Bayrağı ondan aldık ve onun efsanevi çalışmalarını daha ileriye taşımak için and içtik” dedi.

“TORBALI’DA HİZMETE DAİR NE VARSA AK PARTİ ESERİDİR”

Yüğrük, “Rakiplerimiz taht kavgası yaparken bizler AK Parti olarak ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın da destekleri ile yılların sorunu Kemalpaşa Kavşağı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Son yıllarda ilçemize 60 civarında yeni okul kazandırdık. Köylerimizi birer birer doğalgaz ile buluşturuyoruz. 250 yataklı devlet hastanemiz, adliye binamız, diş hastanemiz ilçe halkımıza hizmet veriyor. Torbalı’da hizmete dair ne varsa hepsinde AK Parti mührü var. Öbür taraftan mevcut belediye yönetimi AK Parti döneminden kalan hizmet ve eserlerin bakımını bile yapamıyor. Adnan Yaşar Görmez başkanımızın ilçemize kazandırdığı belediye hizmet binasını bile, AK Parti döneminde inşa edildi diye Büyükşehir Belediyesi’ne devrettiler. Bu kompleksli zihniyeti Torbalı halkına havale ediyorum. Torbalı halkı bu zihniyete hak ettiği cevabı önce 2023’te, ardından 2024’te sandıkta verecektir” dedi.

KAYA, “ESER VE HİZMET SİYASETİ YAPIYORUZ”

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın bugünlere gelmesinde büyük emekleri olup ahirete irtihal etmiş emektar isimleri anarak başladığı konuşmasında, ilçe yönetimine övgüler yağdırdı. AK Parti’nin Torbalı’da hizmet çıtasını çok yükselttiğine değinen Kaya, “Eğitim, ulaşım ve sağlık başta olmak üzere, altyapı ve üst yapı hizmetlerinde Torbalı hep aslan payını aldı. Torbalı’nın artık köylerinde bile doğalgaz kullanılıyor. Adliye binasından hastaneye, Kemalpaşa Kavşağı’ndan diş hastanesine kadar Torbalı’nın dört bir yanı bizim eserlerimizle, hizmetlerimizle dolu. Sadece bu yıl 12 yeni okul inşa edilecek. Çünkü biz biliyoruz ki önümüzdeki yıl 3 bin evladımız Torbalı’da okula başlayacak. İlçemizin sorunlarını önceden tespit edip, ihtiyaçlarına uygun hizmetleri önceden ilçemize kazandırıyoruz. Biz AK Parti olarak Torbalı’da daima eser ve hizmet siyaseti yaptık” dedi.

KAYA’DAN SELMAN GÜNAYDIN’A ÖVGÜ

AK Parti’de görevi devreden ilçe başkanı Selman Günaydın’dan övgüyle bahseden Kaya, “Selman Günaydın kardeşimiz göreve geldiğinde, belediyeyi kaybettiğimiz bir dönemdi. Teşkilatı derledi, toparladı ve 60 mahallemizde çok çalışan bir teşkilat kurdu. Kendisi çok başarılı bir ilçe başkanımızdı. Ben kendisine partimize verdiği emek ve başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. Yaşı genç, siyaset devam ediyor, bundan sonra da biz beraberiz, yol arkadaşıyız, çok daha iyi yerlerde göreceğiz kendisini” dedi.

AK PARTİ TORBALI’DA TEK YÜREK

Önceki dönem belediye başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, eski İlçe Başkanı Selman Günaydın, Kadın Kolları Başkanı Fatma Demirbağ ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Uğuz da söz alarak selamlama konuşması yaptılar. Eski dönemlerde görev almış emektar birçok ismin katıldığı vefa buluşması aile fotoğrafı ile tamamlandı. 2023 seçimlerine hazır görüntüsü veren AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nda birlik ve beraberlik ön plana çıktı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ