Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti’den Torbalı’da gençlik buluşması

AK Parti’den Torbalı’da gençlik buluşması

AK Parti Torbalı İlçe Gençlik Kolları, Muratbey Mahallesi’nde düzenlediği etkinlik ile gençleri bir araya getirdi. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, İlçe Başkan Yardımcısı Ali Esendeniz, Kadın Kolları Başkanı Fatma Demirbağ ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Uğuz’un katıldığı etkinliğe gençlerin ilgisi de yoğun oldu.

YÜĞRÜK; “GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

14 Mayıs seçimlerinde gençlerimize güveniyoruz diyen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “AK Parti kurulduğu günden bu yana milletimizin partisi olmuştur. Özellikle gençlerimiz her seçimde AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek verdiler. Bugün aramızda ilk defa oy kullanacak olan gençlerimiz var. İnanıyorum ki bu tarihi seçimde gençlerimiz sandıkları patlatacak ve Cumhur İttifakı’na bir kez daha en büyük desteği vereceklerdir” dedi.

ÇAĞLAR, “AK PARTİ, GENÇLERİN PARTİSİDİR”

Art niyetli bazı siyasi çevrelerin gençler üzerinden kirli bir algı çalışması yapmaya çalıştıklarını ifade eden AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Birileri gençlerimizi kategorize etmeye çalışıyorlar, belli siyasi kalıplara sokmaya çalışıyorlar. Ama gençlerimiz herşeyin farkında. 14 Mayıs’ta da birçok genç kardeşimiz ilk oyunu AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verecek, Türkiye’nin huzuruna, refahına ve kalkınmasına verecek. Çünkü gençlerin partisi her zaman AK Parti olmuştur. Bu ülkenin geleceği sizlersiniz, gençlerimize inanıyoruz, gençlerimize güveniyoruz” dedi. Çağlar, etkinlik sonunda gençlerle özçekim yaptı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ