Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Atilla Kaya, yine TBMM’de


14 Mayıs seçimlerinde siyasi partilerin milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti’de sürpriz yaşanmadı ve “Torbalı’nın evladı” olarak bilinen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya bir kez daha 2.sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi. Kaya, 3 dönem üst üste, 2. Sıradan listeye girme başarısı göstererek kırılması güç bir rekora da imza atmış oldu. Torbalı’nın evladı Kaya’nın tekrar seçilecek sıradan listeye girmesi, ilçede heyecan yarattı.

İZMİR’İN HER SOKAĞINDA İZİ VAR

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “icracı vekil” olarak biliniyor. İzmir’in her sokağında izi olan Kaya, yapılan birçok eser ve hizmette de önemli pay sahibi. Bugüne kadar İzmir’e ve Torbalı’ya sayısız eser kazandıran Kaya, TBMM’nin en çalışkan isimleri arasında yer alıyor.

AK PARTİ’Yİ SEÇİME HAZIRLAYACAK

İzmir’de gerçekleştirdiği çalışmalarla AK Parti Genel Merkezi’nde de dikkat çeken Kaya, önemli görevler üstlendi. Aydın, Muğla ve Denizli’de koordinatör olarak görev yapan Kaya, son olarak AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevine atandı. Vekil Kaya, 14 Mayıs seçimlerinde partinin seçim çalışmalarını organize edecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ