Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın, teşkilatının yanında

Günaydın, teşkilatının yanında

AK Parti önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın, saha çalışmalarına tam destek veriyor. Atatürk Mahallesi’nde kurulan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Günaydın, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. 14 Mayıs seçimleri nedeniyle parti çalışmalarına aktif bir şekilde katılan Günaydın, vefa örneği göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kapı kapı dolaşıyor.

GÜNAYDIN 60 MAHALLEDE ÇALIŞACAK

AK Parti’de kurulan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde de görev alan Selman Günaydın, 14 Mayıs’a kadar seçim çalışmalarına devam edecek. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ve SKM bAşkanı Özgür Erman Çağlar ile birlikte 60 mahallede saha çalışmalarına katılacak olan Günaydın, AK Parti’nin hem Torbalı’da, hem de İzmir’de en yüksek oyu alması için gayret gösterecek. Günaydın’ın aktif çalışmaları parti tabanında da büyük takdir topluyor.

GÜNAYDIN, “MAKAMLAR GELİP GEÇİCİ, AK PARTİ ÜYELİĞİ BENİM İÇİN EN BÜYÜK MAKAM”

Siyasette makamlar gelip geçicidir diyen AK Parti önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Millete hizmet siyasetinde, makam ve mevki derdi olmaz. Önemli olan, milletin derdiyle dertlenmek, milletin derdine derman olmak. Önemli olan, millete hizmet ve milletin sinesinde yer almak. Siyaset, millete hizmet edebiliyorsa bir anlam ifade eder. Dünya bile gelip geçicidir. Makam mevkiler nasıl kalıcı olsun ki. Kalıcı olan tek şey, Allah için yapılan, riyasız kibirsiz salih amellerdir. Benim için en büyük makam, AK Parti üyeliğidir. Ben partimin evladıyım, yeri gelir İl Başkan Yardımcısı, yeri gelir İlçe Başkanı, yeri gelir sandık görevlisi olurum. Partim emreder, ben koşarım” dedi.

GÜNAYDIN, “SEÇİM AKŞAMINA KADAR SAHADAYIZ”

Günaydın, “Millete hizmet siyasetinde, temsil makamları bir bayrak olur, elden ele dolaşır. Bayrağı alan da koşar, bayrağı veren de aynı şekilde koşmaya devam eder. Bütün görevler, makamlar insan için bir imtihandır. Ve bütün makamlar milletin emanetidir. Bizim vazifemiz davamıza hizmet etmek. Seçim akşamına kadar durmadan sahadayız. İnşallah, 14 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla tekrar seçecek, İzmir’imizin de milletvekili sayısını arttıracağız” dedi.

“TORBALI HALKI VEFALIDIR, KENDİSİNE DEĞER VERENİ UNUTMAZ. İLÇEMİZİN EVLADI ATİLLA KAYA’YI YİNE EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ANKARA’YA GÖNDERELİM”

Torbalı halkına da bir çağrıda bulunan Günaydın, “Cumhurbaşkanımız Torbalı’mızı ayrı bir seviyor, ayrı bir değer veriyor. 3 dönemdir üst üste Torbalı’mızın evladı Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’yı 2. Sıradan aday göstererek bizleri onurlandırıyor. Başka partilere baktığımızda, Torbalı’dan adaylara değer vermediklerini, Torbalı’yı hiçe saydıklarını görüyoruz. Torbalı halkı vefalıdır. Kendisine değer vereni unutmaz. Biz Torbalı’da birinci parti olacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ