Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

38 kişi AK Parti’ye üye oldu

38 kişi AK Parti’ye üye oldu

14 Mayıs seçimleri öncesinde AK Parti’ye yoğun katılım sürüyor. Daha önce Torbalı’nın önde gelen tanınmış birçok ismi AK Parti’ye üye olarak, seçimlerde Cumhur İttifakı’na desteğini açıklamıştı. Önceki gün de Yeşilköy Mahallesi’nde düzenlenen rozet takma töreni ile 38 kişi AK Parti saflarına katıldı. Yeni üyelerin parti rozetlerini AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ile Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Özgür Erman Çağlar taktı.

VATANINI, MİLLETİNİ SEVEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK

38 kişiye AK Parti rozeti takan İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “14 Mayıs seçimleri öncesinde partimize yoğun bir katılım var. Birçok vatandaşımız Cumhur İttifakı saflarında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için partimize üye oluyor. 25 Bin aktif üyemiz ile Torbalı’nın her mahallesinde, her sokağında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatanını ve milletini seven her vatandaşımıza kapımız sonuna kadar açıktır” dedi.

TORBALI, AK PARTİ’NİN İZMİR’DEKİ KALESİDİR

AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Cumhur İttifakı olarak yeni katılımlarla gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Üye sayısı ile, 20 yıllık seçim sonuçları ile, Torbalı halkının Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekle, Torbalı AK Parti’nin İzmir’deki kalesi olmuştur. AK Parti, her seçimde en yüksek oyu Torbalı’dan almıştır. 14 Mayıs’ta da yine sandıkları AK Parti oyları ile patlatacağımıza inanıyorum. Torbalı halkı hem AK Parti’ye, hem kendi evladı olan milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’ya, hem de 20 yıldır ülkemize sayısız hizmet ve eser kazandıran Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük desteği verecektir. Partimize üye olarak aramıza yeni katılan değerli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ