Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar’dan Torbalı halkına teşekkür

Çağlar’dan Torbalı halkına teşekkür

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Özgür Erman Çağlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir mitingine katılan vatandaşlara teşekkür etti

AK Parti ailesi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her İzmir mitingine yüksek katılım sağladıklarını ifade eden Torbalı SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “İlçe Başkanımız, ana kademe, kadın ve gençlik kollarımızla, meclis üyelerimizle, mahalle başkanlarımız ve üyelerimizle biz Torbalı’da 25 bin üyesi bulunan büyük bir aileyiz. Dün de sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı İzmir’de tek yürek bir şekilde karşıladık. Bu kadar yoğun katılım gösterdiği için Torbalı halkına ve partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

60 MAHALLEDEN ARAÇ KALDIRILDI

Teşkilat olarak iyi bir koordinasyon sağladıklarını ifade eden Çağlar, “Seçim Koordinasyon Merkezi olarak günler öncesinden hazırlıklarına başladığımız Gündoğdu Mitingi için tüm üyelerimize bire bir ulaştık. 60 mahalle için nüfusuna oranla araç temin ettik. Her mahalleden direkt miting alanına araçlarımızı gönderdik. Bu sayede hiçbir karışıklık yaşanmadı ve vatandaşlarımız konforlu bir şekilde miting alanına ulaştılar. Emeği olan tüm parti teşkilatıma da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

TORBALI HALKI VEFALIDIR

Torbalı’nın 14 Mayıs seçimlerinde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğini ifade eden Çağlar, “AK Parti kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimde Torbalı halkının büyük desteğini görmüştür. Aynı şekilde AK Parti de Torbalı’ya sayısız hizmet ve eser kazandırmıştır. Başta bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın da girişimleriyle ilçemize kazandırılan adliye binamızla, hastanemizle, diş hastanemizle, 64 yeni okul binamızla, hızlı tren projelerimizle, duble yol çalışmalarımızla, Kemalpaşa kavşağı ve köylerimize sağladığımız doğalgaz altyapımızla, ilçemize kazandırdığımız organize sanayi bölgeleriyle AK Parti’nin hizmetlerini hep beraber görüyoruz, hep beraber kullanıyoruz. Ülkemiz genelinde 20 yıldır yapılan hizmetler zaten saymakla bitmez. Milletimiz de bunları çok iyi biliyor, çok iyi görüyor. Ben inanıyorum ki Torbalı halkı 14 Mayıs’ta da yine sayın Cumhurbaşkanımızı seçecek ve AK Parti’yi yine birinci parti yapacaktır. Bundan kimsenin hiçbir şüphesi olmasın” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ